Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van? A fidesz már házról-há...

Mi van? A fidesz már házról-házra jár?

Figyelt kérdés

A minap két narancsba öltözött fiatal csengetett fel, hogy a fidesz nevében aláírást gyűjtenek.


Amikor közöltem velük, hogy rossz helyen járnak, még nekik állt feljebb.


"Uram, csak egy aláírás, és már nem is raboljuk az idejét" -ezt azután, hogy már csuktam rájuk az ajtót, és az egyik megfogta, hogy ne bírjam becsukni.


Múltkor telefonon hívogattak.

Most meg ez.


Már hétvégén sem lehet nyugta az embernek ezektől, a saját otthonában sem?



2021. okt. 16. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Hónapok óta csinálják ezt. Hozzánk még szeptember eleje felé csöngetett fel egy fiatal nő, hogy írjak alá a Fidesznek. Mondtam neki, hogy bocsi, a Fidesznek semmiképp...
2021. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a házalásban, hanem a büdös libsizésben egybekötött erőszakos behatolásban kételkedünk.
2021. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerintem rajtam akarták kitölteni a mérgüket, amiért nem jártak sikerrel a környéken.


"Balliberális gyurcsányista g*ci" -nek lettem nevezve.


Ezt még el is engedem, de azt, hogy a lábával megakadályozza az ajtó becsukását.


Őszintén bánom, hogy nem vettem fel, de hát a fene gondolta volna, hogy ilyenkor pont a fidesz-banda fog keresni...

2021. okt. 16. 21:17
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Nálam nem járt senki! -Senkinek nem nyitok ajtót, aki nem jelzi, hogy szándékozik eljönni hozzám. De idegen feladótól érkező email-ekre sem reagálok és idegen számról vagy szám nélkül beérkező telefonhívásokra sem. Tőlem egy héten keresztül is ácsoroghat bárki a kapuban! :D
2021. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!