Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK már házhoz jár aktivisták...

A DK már házhoz jár aktivistákkal zaklatni az embereket?

Figyelt kérdés

Ma reggel csöngetett be két DK-s egy idősebb meg egy fiatalabb és kérdezősködtek hogy voltam e már szavazni Dobrev Klárára , mikor mondtam hogy nem és menjenek inen nem vagyok erre kiváncsi akkor erőszakosak lettek és elkezdtek fröcsögni Orbánról.


Tényleg itt tartunk?


2021. okt. 16. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem zaklatás, kampány van, ez ilyekor természetes.
2021. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fsms ***** válasza:
67%

Elmondod, hogy nem érdekel és bezárod az ajtót.

Fideszes kis barátaid a Kubatov lista alapján ugyanezt csinálja.

2021. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk nem voltak, ellenben a teljesen fölösleges Stop Gyurcsány petícióval házalt nálam a Fidesz. Na ilyenkor mi van? :O
2021. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Tudod kérdező ez nem számít, mert Orbán is csinálja. Amit meg csak az ellenzéki összefogás csinál, és “rossz”, az kitalálció.
2021. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a fidesz emberei voltak, hogy írjuk alá a semmit érő petíciójukat, mondtam nekik, hogy fizetési csekken kívül nem írok alá semmit senkinek. Ők meg szépen elbattyogtak.
2021. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem járt senki! -Senkinek nem nyitok ajtót, aki nem jelzi, hogy szándékozik eljönni hozzám. De idegen feladótól érkező email-ekre sem reagálok és idegen számról vagy szám nélkül beérkező telefonhívásokra sem. Tőlem egy héten keresztül is ácsoroghat bárki a kapuban! :D
2021. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!