Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi pénzt kell visszavenni...

VZ2 kérdése:

Mennyi pénzt kell visszavenni a FIDESZ, Gyurcsány stb. különféle "jóbarátaitól"? Illetve ha visszamegyünk időben, akkor pl. a Kóka féle Sulinet Expressz-es közpénzrablásra is gondolok, példaként írom.

Figyelt kérdés
Szeretnék látni számokat. Szedjük össze, hogy mennyit kell visszavenni. Nem érdekel, hogy nem tudjuk visszavenni, meg ilyenek, mert ez csak egy hit, és ha sokan hiszik, akkor igaz. Pont emiatt a mentalítás miatt lehetett ezeket a pénzeket eddig is elvenni.

#FIDESZ #bűnözés #ellenzéki összefogás #Gyurcsány #közpénzrablás #valódi rendszerváltás
2021. okt. 17. 03:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Rögtön kommentelem is a kérdésem, mert kulcsszónak "politikusbűnözés"-t írtam, és nem "bűnözés"-t. Úgy látszik, van itt némi cenzúra.
2021. okt. 17. 03:18
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezt előre nem lehet megmondani, a bíróság fogja pontosan eldönteni.
2021. okt. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Gyurcsány szektás tetszik lenni?
2021. okt. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Penztartol valo tavozas utan reklamacionak helye nincs! :)))
2021. okt. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
ez jó:))
2021. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Több csilliárdot.
2021. okt. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ok, akor írok egy példát:

2021. 02. 03. Mészáros Lörinc "vagyona" 479,4 milliárd forint.

[link]


2019. 05. 09. Tiborz István "vagyona" 35 milliárd forint.

[link]


2021. 02. 02. Gyurcsány Ferenc "vagyona" ~ 2 milliárd forint.

[link]

2021. okt. 19. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

"Gyurcsány Ferenc "vagyona" ~ 2 milliárd forint."


Ok, és hány 10 ezer milliárdos kárt okozott az országnak az elqrt gazdaság politikával?

2021. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Főleg 8/8-nak: Feltettem egy kérdést: "Mennyi pénzt kell visszavenni..." .. "Szeretnék látni számokat.",de senki nem választolt eddig értelmesen. Próbáltam adatokat találni, ezeket találtam. Feltettél egy kérdést "az elqrt gazdaság politikával" kapcsolatban. Meg is válaszolhatnád akkor már. A probléma, hogy színte senki nem hisz az elszámoltatásban ezek szerint. MZP is csak hazudja. Ilyen állampolgároktól a következő kormány is lopni fog.
2021. okt. 30. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!