Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal szabadulni akar...

A baloldal szabadulni akar Karácsony Gergelytől?

Figyelt kérdés

Már egy baloldali lap is elkezdte kritizálni Karácsonyt,mi lesz ebből?

[link]



2021. okt. 17. 12:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
MMM-ben szívesen várjuk
2021. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Pár napja tettem fel itt egy kérdést, hogy a baloldalnak meg kell-e szabadulnia ettől az akaratgyenge embertől. Ő nem tudta megcsinálni azt, amit a szomszédban Bécsben '20-as években, egy ellenmodellt az országos vezetéssel szemben. Gyenge volt hozzá.
2021. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a címét. Nekem pont az a szimpi a srácban, hogy nem akar hatalmat. Mindig csak ráveszik, vagy "feláldozza" magát, de igazán nem akar nagyra törni. Az ilyenek kezébe adnám a hatalmat. Nem Gyurcsányra, aki nem képes veszíteni. Én Kari Geri fan vagyok, nagyon tetszik, hogy zöld, nem hibátlan, de nem is akar annak látszani minden áron. Hiteles emberek kellenek, akik tudnak veszíteni, visszalépni. Még Vona, és Fekete Győr is visszalépett, csak a Feri nem tud, inkább betolja a feleségét. Na ez a szánalom.
2021. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
A baj az, hogy bár kapott hatalmat, nem tudott mit kezdeni vele. Ahogy Márki-Zay-nak is becsicskult, ahogy feladta az alapjövedelmet - most tekintsünk el attól, hogy ez jó ötlet-e vagy nem, a lényeg, hogy feladta -, teljesen akaratgyenge.
2021. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 molnarmarcell21 ***** válasza:

1) Nemigen van baloldal, csak ellenzék.

2) A HVG a KESMÁ-val szemben nem pártlap.

3) A HVG-t szintén nehéz lenne baloldalisággal vállalni, Magyarországon az egyetlen olvasottabb baloldali lap a Mérce.

4) Az ellenzéken belül a PM a legbaloldalibb, de ők is csak balközép.


Szóval akkor mi a kérdés? :)

2021. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

"Nemigen van baloldal" (dehogynincs)


"Az ellenzéken belül a PM a legbaloldalibb"


Baloldaliként azt mondom, ez megér egy díjmentes beutalót egy skizofréniát kezelő otthonba. :D


A HVG egyébként tényleg nem baloldali, hanem liberális.

2021. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 molnarmarcell21 ***** válasza:

ma 14:33


Az MSZP-t és a DK-t nyilván nem vehetjük komolyan, a Momentum sokkal inkább jobbra orientálódik, mint balra, a Jobbikról ugye nem is kell beszélnünk, az LMP meg a programja alapján nagyon óvatos. A PM/Karácsony programjában láttam a leginkább baloldali elemeket... te nem?

2021. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Momentum a 4 napos munkahéttel egyértelműen balra mozdult.


Az utolsó mondatod értelmezhetetlen annak fényében, hogy azt írtad, nemigen van baloldal.


A "balközép" (aminek eleve nincs értelme) meg felejtős, az alapjövedelem Magyarországon már egy szélsőbaloldali, kommunista dologként van kikiáltva.

2021. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!