Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel az előválasztáson vezet...

Mivel az előválasztáson vezet a Marki-Zay ami főként Budapestnek köszönhető és több vidéki helyett visz Dobrev, miért csodálkoznak a vidékiek, hogy le vannak nézve, amikor tényleg butábbak?

Figyelt kérdés
Kimondom őszintén én a vidéki emberek többségét butának tartom, de akinek nem inge ne vegye magára. De nem azt jelenti, hogy butának születtek és azok maradnak, mert nekik is van internetjük, tudnának tájékozódni, hogyha nagyon akarnának. Viszont az, hogy nem látják azt a szakadéknyi különbséget MZP és Dobrev között. Arra szavaznak, ami a fideszes 2/3 okozója, nem lehet mást mondani, hogy a vidékiek többsége buta. Sokkal jobb lenne ennek az országnak az, ha csak azok az emberek szavazhatnának, akik nem buták, mint a föld. Az, hogy ugyanolyan szavazati joga van egy intelligens, megfontolt embernek, mint egy aggresszív buta dk-s vagy fideszes vidéki öregasszonynak engem felháborít. Remélem MZP nyeri ezt meg és esetleg lehetőség lesz egy jobb közéletnek. Örülnék annak, ha a szavazati jogokat feltételekhez kötnék. Lehet kevesebb vidéki szavazna, de jobban működne a közélet. Természetesen Budapesten is élnek buták, de kevesebb számmal.

2021. okt. 17. 17:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
65%
Te most értelmet vársz olyan embertől aki Dobrevre szavaz?
2021. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nyomtasd ki, és dobd be minden vidéki postafiókjába! Zseniális! XD
2021. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek az aggresszív dk-sok véleménye fideszeseké sem, de lehessen arról beszélni, hogy vidéken butábbak az emberek és valahogy kilehessen őket emelni. Amíg buták, mint a föld, ne szavazhassanak!
2021. okt. 17. 17:38
 4/64 anonim ***** válasza:
88%
Igazából a Gyurcsány/Dobrev és Orbán szavazó ugyanolyan, sőt.Az sem ritka,hogy most Orbánra szavaz, régebben meg nagy MSZP-s volt és GY.F. volt az istene.De, ennek a fordítottja is előfordul.
2021. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj, de te vagy buta. Márki-Zay konzervatív, sok mindenben egyetért a fidesszel, az ő kormányzása a fideszes rendszer meghosszabbodása lenne.
2021. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
93%

Én vidéki vagyok, de MZP-re szavaztam…


Még szerencse, hogy Budapesten születtem, így a születésem pillanatában a fejembe szállt az intelligencia.


Igaz, sajnos csak a XX. kerületben születtem, nem Budán, vagy az V. kerületben, így agysebész vagy rakétamérnök már nem lehetek, de legalább kinéz nekem egy könyvelői állás mondjuk, azzal is be lehet érni…


Majd lehet, hogy vissza költözöm és majd próbálok még feljebb jutni, de hogy itt sikerüljön, 80 kilóméterre BP-től, na az kizárt.

2021. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
16%
Nyugodj le kérdező. Így is a gyerekverő kedvenced áll nyerésre, minek itt ugrálni?
2021. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
27%

Sajnos ezeket a feltételeket elég nehezen lehetne összeállítani. Gondolj bele, a pártokban lévő politikusok is mind diplomás emberek. A szavazatuk leadása nem feltétlenűl abból ered, hogy buták, szimplán érdekek fűzik őket a pártokhoz.


Sajnos úgy látszik, hogy vidék benne maradt az Orbán vs Gyurcsány harcban, hiszen a többség mint kiderűlt a Fideszre és a DK-ra szavaz.


Szerencsére egyre inkább kezdenek átlátni az emberek ennek a két vén f@sznak a cicaharcán, reméljük áprilisig a vidéken is felnyílnak a szemek.

2021. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
84%

Valamivel tényleg butábbak na. Aki Dobrevre szavaz, amikor pontosan az ő férje miatt van hatalmon a Fidesz, az tájékozatlan és buta. De mind1, ennek a rémálomnak most vége lesz.

Inkább ünnepeljünk, hogy a Fidesz ki fog kapni.

2021. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
39%

Miért lenne buta,aki Dobrevre szavaz?


Én nem vagyok gazdag,így nekem a baloldali jelölt szimpatikusabb.


Ráadásul személyiségre is sokkal szimpatikusabb Dobrev.


Szerintem meg azok buták,akik itt állandóan olyan tényezők alapján szavaznak,hogy mennyire szexi egy politikus.

2021. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!