Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP konzervatív és hangsúlyozo...

MZP konzervatív és hangsúlyozottan vallásos. Véget fog vetni vajon a keresztény kurzusnak?

Figyelt kérdés
Az orbán rezsim egyik legnagyobb bűne a vallásos agymosás pénzelése volt. Egyházi iskolák mindenütt. MZP is ilyen környezetből jött, vajon rá tudják venni a baloldali szövetségesei hogy elszámoltassa az egyházat a bűneiért?

2021. okt. 17. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2021. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Csak a katolikus egyháznak vannak bűnei.

De, az lmbt-nek sokkal nagyobb bűnei vannak.

2021. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 MZP pont katolikus. Az LMBTQ-nak ugyan milyen bűnei vannak?
2021. okt. 17. 21:01
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Az LMBTQ szervezetnek ès a mögé divatból ès profitszerzès cèljából beálló cègeknek vannak bűnei.
2021. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 A LMBTQ emberek nem bűnösek. Ezt csak a vallásos, maradi tanítás terjeszti.
2021. okt. 17. 21:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt mondtam, hogy a szervezet. Az nem ugyanaz, mint az egyes szemèlyek.
2021. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"keresztény kurzusnak"??? jaa a bekokainozott meleg gangbang partyba járó jachtozós, prostis, pedofil "keresztényekre" gondolsz?

Remélhetőleg igen! :)

2021. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó én dolgoztam több LMBTQI szervezettel, és alapítottam is kettőt, bár az egyik egy individuális projektem volt. Szóval az LMBTQI történeti hónapos eseményeim miért is károsak? Ahol bemutatok a történelmet LMBTQI szempontból? Pl tartottam egy előadást, hogy 80-as években milyen informális csoportok alakultak Lengyelországban LMBTQI vonalon, készítettem ugyanúgy készítettem egy 1985-1987-es országos lengyel belügyminiszter elrendelt razziáról is egy részprezentációt?


Ja egyébként HIV-szűrésen is segítettem, mint HIV-AIDS tanácsadó, tudod meleg bulikon ilyen is van.


Ja meg közösséget szerveztem, plusz filmvetítéseket, biliárd és bowling délutánokat is szerveztem, meg könyvbemutatót, ez miért lenne káros? hm? Vagy az miért káros, hogy azt mondom egy tininek, hogy nem vagy selejt és talán ezzel megmentem az életét egy öngyilkosságtól?

2021. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 A fidesz magánélettől függetlenül-vagy épp azért rengeteg pénzt ad az egyháznak, az meg kegyesen megbocsájtja a bűneiket. Igy megy ez. Gyónásban. Es közben az egyházi iskolákban megkeresztekik azokat a gyereket is akik nem voltak megkeresztelve.
2021. okt. 17. 21:37
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem az összes ilyen rossz, amiket felsoroltál, az speciel szerintem jó dolog. De amiket leginkább látni lehet a mèdiában, (merthogy az ilyenről, amiket te csinálsz egyáltalán nem) azok általában pont mèginkább elidegenítik az olyan embereket, akik alapból nem igazán ismernek LMBTQ embereket, nincs tapasztalatuk, esetleg egèsz èletükben az volt belèjük nevelve, hogy az ilyen rossz ès megvetendő.

Őszintén bevallom, hogy egy NAGYON konzervatív környezetből származom, ès sokáig csak szóbeszèdből hallottam LMBTQ emberekről, nem túl kedves szövegkörnyezetben. Aztán rákerestem a neten, ès amit találtam mèg inkább megerősített az addig gondoltakban. (Azóta már változott a vèlemènyem)

Személy szerint úgy gondolom, hogy a nagy szervezetnek ès az azt támogató cègeknek "hála" az olyan közegekben, ahonnan èn jövök nagyon rossz ès sztereotíp kèp alakult az LMBTQ emberekről, ès minèl inkább megy a feltűnősködès meg az èrzèkenyítès, annál inkább ellenszenvessè válik az összes olyan ember, akiről akár csak a gyanú felmerül, hogy LMBTQ.

Pont az ellenkezőjét èri el az egèsz, mint amit cèljakènt hangoztat.

Ha vèletlen van így, akkor a bűn az, hogy nem veszik èszre, hogy ezzel csak mèg nagyobb szakadèkot hasítanak a kèt oldal közè, pedig szerintem elèg feltűnő.

Ha direkt van így(szerintem ez a valószínűbb), akkor pedig direkt akarják a társadalom máshogy gondolkodó elemeit egymásnak ugrasztani, hogy amíg ezen megy a vita, a nèp addig sem a valóban fontos dolgokkal foglalkozik. Persze megy a gyűlölködès mind a kèt oldalról, aminek a levèt sokszor leginkább az LMBTQ emberek isszák meg.

Nem mondom, hogy a másik oldal bűntelen, hiszen itt is van egy olyan "egyáltalán meg sem akarom ismerni a másik álláspontját" fèle mentalitás sokakban, de az egèsz LMBTQ mozgalom közlèsmódja nagyon nem segít ennek a megváltoztatásán.

Igazából ennyi lenne nagy vonalakban, de kíváncsi vagyok a te vèlemènyedre bővebben. Ha gondolod írj privátban, vagy válaszolj itt.

2021. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!