Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márkival szemben mi a kifogáso...

Márkival szemben mi a kifogásotok Fideszesek, azonkívül, hogy Gyurcsány Show, Soros?

Figyelt kérdés
Egy jobboldali, keresztény ember aki utálja Gyurcsányt, Dobrevet, meg a libsiket (még ha nem is mondhatja ki direkt) , de a korrupciót is meg Orbánt. Adni kéne neki egy esélyt, liberál bolseviknak én se adnék akkor inkább Orbán, de Márkinak adhatnátok ti is 4 évet, ha nem jó, visszaszavaztok Orbánra.

2021. okt. 17. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Gyurcsány, Gyurcsány meg a Gyurcsány
2021. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Beengedné a migránsokat, növelné az adót és a rezsit, csökkentené a béreket. Behódolna a libsi nyugatnak és terjesztené az LMBTQP propagandát, engedélyezné a melegházasságot és az örökbefogadást!
2021. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Most nem értem.

Nem vagyok Orbán szavazó,de aki eddog az volt az most miért gondolná meg magát? Orban biztosan hozza azt, amit eddig,kiszámítható.

Max az a fidesz szavazó ikszel Márkira, aki kiábrandult a lopásból.

2021. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező:

Annyira utálja Gyurcsányt, hogy a DK szavazók és Gyurcsány hátán akar belovagolni a parlamentbe. Annyira utálja Gyurcsányt, hogy megmondta, hogy Gyurcsány tagja a tiszták szövetségének, és az öszödi-beszéd igazságbeszéd volt.... Aki úgy jobboldali, ahogy én római pápa. Amikor először nyert választást, nem a Jobbikhoz sietett ünnepelni (akik felfedezték úgymond), hanem egyenesen Botkához....

2021. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Rühellem Gyurcsanyt, de bizonyíték nélkül vádaskodni a zsraola´ssal, több, mint undorító
2021. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem lenne az összefogásban a DK, akkor szemrebbenés nélkül rá szavaznék, de így...? Mégis milyen hatalma lesz MZP-nek miniszterelnökként egy olyan csapattal, aminek a fele ellene játszik?
2021. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
#5: Én is néztem, hogy ezen a választáson (bármennyire is hihetetlen) Gyurcsányék voltak a legtisztességesebbek (már amennyire tisztességes lehet egy gazember). A Jobbik cigány veretőket vitt a választásra, Karácsonyék szavazatokat vásároltak, MakiZaj folyamatosan szidta a szövetségeseit. Kamus Geri azt sem tudja, hogy mit beszél, az egyik percben arról ír, hogy csak akkor lép vissza, ha elüti egy villamos, egy nappal később visszalép. A következő alkalommal arról beszél, hogy Gyurcsány SMS-ben zsarolta, mikor a főnöke kérte, hogy hozza nyilvánosságra az SMS-eket, akkor máris azt mondta, hogy nem zsarolás, csak csipkelődés.
2021. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan nem vagyok fideszes, de Márki nekem sem szimpatikus. Nem nagyon voltam vele képben, viszont Karácsony visszalépése után néztem róla pár felvételt. Lehet, hogy én fogtam ki rossz interjúkat, de sokszor tök értelmetlen dolgokat mondott, nevetséges volt az egész. Ismétlem, lehet, hogy csak rossz videókba futottam bele.
2021. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

#3

Eddig a fidesz mindig azzal kampányolt az ellenzék ellen, hogy a fideszben nincs Gyurcsány és ezért jobbak, az ellenzéket meg szerintük ő vezeti.


Ha valaki emiatt szavazott a fideszre, akkor neki jelen esetben ez elég lenne, hogy ne rájuk szavazzon.


Bár a kommenteket elnézve rettentő ostobák a magyarok és még a körülöttük lévő világot se képesek értelmezne, ami azt jelenti ,hogy elég közel vannak az analfabéták szintjéhez.

2021. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

A politikai pártok nem tudtak kiállítani a soraikból egyetlen hiteles politikust sem, akit elfogadnak a választók. Ez pontosan leírja a mai magyar politika színvonaltalanságát. Szánalmas pártvezetők, szánalmas politikai üzenetekkel.

MZP mögött nem áll párttámogatás, túl kockázatos neki esélyt adni. Ha A pártoknak hányingerük van tőle de nem tudnak mit tenni ha a pártvezetők nem kellenek a választóknak.

Ezért ott fognak keresztbe tenni Márkinak ahol tudnak. Ebből pedig káosz kormányzás lesz. Köszi inkább nem.

2021. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!