Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érzel kormányváltó hangulatot?

Érzel kormányváltó hangulatot?

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki vagyok és igen, érzek!
Ellenzéki vagyok, és sajnos nem érzek
Fidesz-KDNP-s vagyok és igen, érzem hogy baj lehet
Fidesz-KDNP-s vagyok és nem érzek semmi ilyesmit
46 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Kormánypárti vagyok, nyerjen akire többen szavaznak ha az összefogás lesz az ám legyen, meglátjuk mit produkálnak.😉
2021. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyetemista vagyok, úgyhogy a környezetemben igen, nem is ismerek jóformán olyat, aki fideszes. De sajnos az országban még mindig nagy a sötétség.
2021. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Az én környezetemben 90% kormányellenes és összesküvés hívő, nagy bukta néz ki a Fidesznek .
2021. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyértelműen. Márki-Zay egy olyan, teljesen új réteget emelt be a politikába, akiket eddig csak kerülgetett mindkét oldal, de érdemben semmit nem tudtak velük kezdeni. Valahol olvastam, hogy nagyjából 1 millió ember lett nagykorú Orbán több mint 10 éves uralma alatt. Az idő sem a Fidesznek dolgozik, és ez most lett talán először igazán érezhető.


2006 óta nem éreztem ilyen mértékű változást a közhangulatban. Itt az ideje a változásnak.

2021. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Kollégáim eddig csak a jelenlegi kormányt szidták de most már mondjak hogy a Zay kormány is rossz lesz.
2021. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

az eddig meggyőződéses gyurcsányista ismerőseim kezdtek el márki zaj hívővé vállni


semmiféle elégedetlen tömeg nincs, ugyanazok a hangos világtalan hülyék

2021. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, érzek. Gyakorlatilag egyre cikibb fideszesnek lenni. Egyre kevesebb ember vállal közösséget velük.
2021. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

"Gyakorlatilag egyre cikibb fideszesnek lenni. Egyre kevesebb ember vállal közösséget velük"

Ezt melyik lányos magazinból vetted?

Bírom ezeket a 6 fős vélemény kutatásokat.

Még a reprezentatív ellenzéki közvélemény kutatások is erős fidesz többséget mutatnak.

A kérdés az lesz, hogy a baloldalt elutasitókat mennyire szólítja meg MZP. A fideszesek nem fognak olyanra "jobboldali" szavazni aki összeáll Fletóval. A Jobbikos ok egy része lehet potenciális mzp szavazó, de Fletó sokakat elriaszt.

Vagy el se megy szavazni, vagy behuzza a Fideszre.

2021. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

úgy értette, hogy az ő környezetében, a napról napra elhatalmasodó kirohanásai okán már egyre kevesebben mernek vele vitatkozni


de szerintem a balos cancel culture-nak pont ellentétes a hatása, és azokat a csendes embereket is elviszi szavazni a fideszre akik eddig még soha nem szavaztak senkire


csak ezek az őrültek ne tegyék tönkre az országot

2021. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
#8 Engem nem riaszt el Fletó! Gyurcsány idején minden jobb volt, és 2006-ban rendet tett! Bárcsak örökké élne és örökké kormányozná ezt az országot. Gyurcsány idején éltem legszebb éveimet és vissza akarom kapni!
2021. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!