Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon fél a Fidesz hogy baj...

Nagyon fél a Fidesz hogy baj lesz, amiatt mert sok Fideszes mehet át Márki Zayhoz vagy miért van ez a sok hirdetés?

Figyelt kérdés

Interneten mindenhol MZP szidása megy, csomó kampány videó született már Márki Zay ellen... mindenki támadja..

Még katolikus papok is megszolaltak mi lesz ha veszít Orbán..

Aztán nagy békemenet lesz..


2021. okt. 19. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Na MOST kezdjük a rossz felvetéssel,....sok Fidesz szavazó mehet át Márki Zayhoz.

Nem fog!!

Sót, elárulom Neked, hogy amilyen örömmámorban égnek a Márki Zay fanok, legalább annyira össze fog zárni és tartani a Fidesz tábor... legalább nem lesz a 2002 és " úgy is megnyerjük" hozzáállás.

Jobb mozgósító erő nem is kell, én örülök, hogy Márki lesz Orbán kihívója!!

2021. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
MZP+S= MSZP
2021. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar egy fideszes videós reklám, akkor a reklámok sarkában van egy "i" (info) gomb, amire kattintva ki lehet választani, hogy az a reklám többször ne jelenjen meg, ha nem akarod többször is megnézni.
2021. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván mindenki nyerni szeretne, a Fidesz is.
2021. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

1es


2 hete még Dobrevnek örült volna minden fideszes...Mi ez a nagy pálfordulás??Tudom,te nem,ááá dehogy.....te aztán soha.....ugyan,miket gondolok..

2021. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

#1: Én is örülök, hogy ő lesz, vele nagyobb esélyünk van leváltani. Még ha ezt most nem is látod.

#4: Az rendben van, de szólhatna másról is a kampány, mint a másik fél ilyen erőltetett szintű lejáratása. Ha túltolják, kontraproduktív lesz szerintem. Ehelyett például készíthetnének egy programot.

2021. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Fidesznek amúgy az a baja,hogy párton belül Orbánnak senki nem meri megmondani,ha téved.Gondolom sokan látják,hogy ez így nem lesz jó,nem így kéne kampányolni,de senki nem mer vele szembeszállni.

De ez nekünk ellenzékieknek csak jó😀

2021. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!