Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép miért tart...

A magyar nép miért tart igényt pocakos, nem igényes férfiakra igényt 2010 óta? Orbán, most pedig Márki-Zay, miért pont ők?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc egy sportos férfi volt

Erre ami követte: [link]


És amit most akarnak: [link]


Mi ez a pocakhoz vonzódás? Ez is jelöli, hogy elhízott nemzet vagyunk?

Ami nem baj, csak tök vicces mikor Orbán odaáll daliás miniszterelnökök mellé, ahogy Márki is hülyén fog mellettük kinézni.



#has #kövér #török basa
2021. okt. 19. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen igazad van.


A jó politikus ismérve, hogy sovány és iszik mint teve a sivatagban.


És kígyóznak a kígyók, a prímek a számok a terépcsecsőn!


Így is van!

2021. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Bizony, fontos, hogy országos döntéseket sármos emberek hozzanak. Az se baj, ha agyuk sincs, fontos hogy jól nézzenek ki. (kérdés persze, kinek a számára).
2021. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehát nekik sincs agyuk, akkor nem mindegy, hogy valakinek nincs agya, de csinos, vagy nincs agya és olyan, mint a veszedelem?
2021. okt. 19. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert nem divatbemutatóra keresünk modelleket.
2021. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Márki-zayjal találkoztam személyesen és ő nem törpe, ráadásul nem is annnyira pocakos mint Vityóó.

De nem ettől tartom alkalmasnak, hanem mert megvalósítható programot kínál és már bizonyíttt, ellentétben Orbánnal.

2021. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha valaki ötven éves korára úgy néz ki, mint egy nyolcadikos sikló?
2021. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a jó, ha valaki fitt (nem egyenlő sikló, sőt), nem pedig vizuális környezetszennyezés, ha már egy országot képvisel.
2021. okt. 19. 16:59
 8/10 A kérdező kommentje:

"Márki-zayjal találkoztam személyesen és ő nem törpe, ráadásul nem is annnyira pocakos mint Vityóó."


Én is láttam, telibecart zokni kategória ő is, ráadásul fiatalabb, mint Orbán, úgyhogy még van ideje behozni.

2021. okt. 19. 17:00
 9/10 anonim válasza:
Ugyan Márkinak sajnos még híznia kell bőven, de reméljük ez miniszterelnökké választása után megtörténik.
2021. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a többi kvalitása rendben van, akkor ez is fontos lenne igen. Nem beszélve arról, hogy a feleségeknek is szalonképeseknek kellene lenniük ha már egy országot képviselnek egy-egy rendezvényen. Ráncba kéne szedni pár embert.
2021. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!