Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erdélyiek, illetve itthoni...

Erdélyiek, illetve itthoni magyarok: mit gondoltok arról, hogy Székelyudvarhely polgármestere a Facebookon érdeklődik a néptől, hogy fogadja-e Márki-Zay Pétert, aki magánemberként utazik Erdélybe?

Figyelt kérdés
Egyrészt abszolút nem értem, hogy ehhez minek kell szavazást indítani. Elárulom igan, baloldali vagyok, és támogattam MZP-t. De nem értem, hogy miért nem tudna önmagától is fogadni egy alföldi város polgármesterét, és a közös ellenzéki miniszterelnök-jelöltet, miért kell ehhez neki megerősítés? Vagy ő csak azt fogadja, akitől alamizsna jön? Mit értenek egyáltalán az ottani székelyek a magyar belpolitikához? Siralmas, ha végignézitek a kommenteket, nem kicsit megy az agymosás Erdélyben.

2021. okt. 19. 22:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%
magánemberként miért is kéne fogadnia?
2021. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mert polgármester? Ezzel nem csak saját magát járatja le a polgi, de egész Székelyudvarhelyt is.
2021. okt. 19. 23:20
 13/21 anonim ***** válasza:
de pont azt mondod h magánemberként megy oda, ha polgármesterként megy oda fogadja
2021. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De nem ez a lényeg. (Amúgy most nézm, időközben törölte is a posztot.) Hanem, hogy ő nyíltan közli, hogy ő amúgy a Fideszt támogatja, nem az ellenzéket, de nagylelkűen azért megkérdezi a városlakókat...Szerintem nem erről híres a székely vendégszeretet.
2021. okt. 19. 23:25
 15/21 anonim ***** válasza:
18%
hát ha meg fityisz támogató akkor egyáltalán nem kell találkoznia olyannal, aki a nemzetellenes GYf-fel összeállt
2021. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hagyjuk mar ezt a nemzetellenes baromsagot. Orban alatt szazezrek koltoztek kulfoldre jobb megelhetes miatt. Plusz nem tudom kinek vannak kinai es mindrnfajta tavol-keleti erdekeltsegei. Megsugom, Orbaneknak.
2021. okt. 20. 00:46
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

A facén ott van márki márciusi videója 5.

Ahol elmondja hogy nem szabad a régi mantrát fújni ellenük, hanem tájékoztatni kell őket a valóságról.


[link]

2021. okt. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
a valóság az, hogy Márky legnagyobb szövetségese az aki az anyaországi magyarokat hangolta a külhoni magyarok ellen, ezt ott nem felejtik el
2021. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk elgondolkodtató kérdés, hogy egy székelyudvarhelyi embernek mégis mi a jó ég köze van a magyarországi politikához...
2021. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az, hogy fél tőle, hogy nem kapna ingyen alamizsnát a városa, ha viktorka megtudná, kivel is boronált össze. Szánalom. Ide lehet jönni dolgozni, adót fizetni, nem mindig csak a segélyekért kell menni
2021. okt. 21. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!