Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erdélyiek, illetve itthoni...

Erdélyiek, illetve itthoni magyarok: mit gondoltok arról, hogy Székelyudvarhely polgármestere a Facebookon érdeklődik a néptől, hogy fogadja-e Márki-Zay Pétert, aki magánemberként utazik Erdélybe?

Figyelt kérdés
Egyrészt abszolút nem értem, hogy ehhez minek kell szavazást indítani. Elárulom igan, baloldali vagyok, és támogattam MZP-t. De nem értem, hogy miért nem tudna önmagától is fogadni egy alföldi város polgármesterét, és a közös ellenzéki miniszterelnök-jelöltet, miért kell ehhez neki megerősítés? Vagy ő csak azt fogadja, akitől alamizsna jön? Mit értenek egyáltalán az ottani székelyek a magyar belpolitikához? Siralmas, ha végignézitek a kommenteket, nem kicsit megy az agymosás Erdélyben.

2021. okt. 19. 22:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ezért remélem, hogy egy nagy molinó lesz a háttérbe. Amin az lesz, hogy ki nem számoltata el a Gyurcsányt az elmúlt 11 évben vagy hasonló.

Az a disznó ól érezze a szeretet a mi a Vonát blokkolta.

2021. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!