Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg annyira hasra kell...

Tényleg annyira hasra kell esni valakitől, aki autóalkatrész kereskedő volt kanadában, hogy elmakog angolul és franciául?

Figyelt kérdés
okt. 19. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
2 napja bukott el Klárika, adjak zsepit?
okt. 19. 23:22
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
CIA agent mzp.
okt. 19. 23:33
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Márky-Zay Péterre fogok szavazni 2022-ben!
okt. 19. 23:47
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

#3-as őrá nem tudsz, maximum az összefogásra, melynek miniszterelnök-jelöltje lesz maaaajd valamikor májusban,az első parlamenti ülésen.

Én nem esek hasra tőle, sőt. Minden megnyilatkozásával hasonló félelmet kelt bennem, mint a jelenlegi miniszterelnök. Én, választó eddig még csak fenyegetést kaptam tőle, hogy rá kell szavazzak, mert aki másra szavaz, az Orbán Viktorra szavaz.

Ha ezzel nem vagyok egyedül, akkor nem csak bizonytalanokat, de még azok közül is sokat meg kéne szólítania, akik voltak az előválasztáson.

okt. 20. 00:35
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

"elmakog angolul és franciául"

Meg németül, oroszul, spanyolul, és kicsit finnül is.

Iz der eni kvescsön?

okt. 20. 00:54
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
okt. 20. 01:02
 7/12 A kérdező kommentje:

elmondom a méltán alúlművelt balosoknak, hogy kanada hivatalos nyelve a francia az angol mellett, és ott a 6 éves kisgyerek is felsőfokon beszéli

tehát nem egy nagy eredmény

okt. 20. 02:10
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon szépen beszél angolul, nem úgy mint Orbán. Mondjuk azt elismerem, hogy Klárika angolja szebb.
okt. 20. 04:41
 9/12 A kérdező kommentje:

minden kanadai telemarketinges szépen beszél angolul

orbán meg nem volt kanadában telemarketinges

okt. 20. 05:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké
okt. 20. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!