Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, akkor is Orbánra...

Fideszesek, akkor is Orbánra szavaztok majd ha megint bevezeti a korlátozásokat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, persze
Nem
Nem tudom, nehéz kérdés
34 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Akkor a Mihazánkra
2021. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Természetesen igen!
2021. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért, mi változik attól ideológiailag? Szerinted a hőn dicsőített ellenzéked nem korlátozna semmit, ha indokolt lenne?
2021. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ja értem, most ez alapján döntöd el, naponta hány kérdést írsz még ki, amiben korlátozások bevezetéséért hisztizel? XD
2021. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4


Milyen épeszű ember szeretné, ha megint korlátoznának minket? Nekem bőven elég volt a múlt félév távoktatás..idén már jelenlétit akarok.


A kérdést meg azért tettem fel, mert lehet én ez alapján fogok dönteni jövőre.

2021. okt. 21. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Már nem azért, de én ellenzékiként se értem, hogy most hogy növekszik a tendencia, hogy-hogy nincs korlátozás??

Miért jobb az, mikor teljesen le kell zárni az országot és az utcán is kell a maszk, meg kijárási korlátozás stb, mintha egy alap szigor lenne. Pl én simán hoznék egy olyat, hogy legalább a boltokban legyen már maszk a vásárlókon. Hogy kicsit hátha visszább esne a dolog. Meg tényleg ahol már kell a maszk, azt betartani mindenkivel. Nekem kell egyetemen és koliban is a maszk is. Én se szeretem, de ha egyszer kell akkor kell. Ha a tanár végig tudja pofázni azt a 2 órát maszkban, akkor mi nehogy már ne tudjunk csendben ülni maszkban és figyelni. De így is 140diákból ha 10en van rendesen maszk és a tanáron. Pedig pont neki nem lenne kötelező (ha be tudja tartani az 1.5 méteres távot)

Egy kicsi szigor kellene inkább és nem full drasztikus intézkedéseket hozni, mert ennek így nincs semmi értelme.

2021. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor pláne.
2021. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nyilvàn ha szükséges meg kell lépni.
2021. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A lezárásokat úgy lehet elkerülni, hogy nem zártunk le. Nem maszkkal meg távolságtartással. Ezektől a korlátozásmániások csak vérszemet kapnak.
2021. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!