Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gendersemleges sirályként...

Gendersemleges sirályként mely magyar párt képviselné leginkább az érdekeimet?

Figyelt kérdés

Üdv. Nekem orvosi papirom is van róla, hogy én egy gendersemleges sirály madár vagyok. 3 évig Németországban éltem és idén költöztem haza bátyám rossz egészségi állapota miatt.


Nem igazán követtem eddig a hazai politikát, de most úgy tűnik afféle reform van kibontakozóban. Melyik párt volna leginkább ami kiállna a magamfajta szivárvány létforma mellett is? 33/?



2021. okt. 21. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

természetesen a fidesz, mert egy "szivárvány lénynek" is kell munkahely, hogy az fedezze a fizetéséből a szükségleteit


minden más kérdésben pedig nem politikusra, hanem pszichiáterre van szükséged

2021. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nocsak és hogy éled meg a sirály létet, besz.rsz a gatyába ha kenyérhéjat dobálnak eléd a turisták, vagy meglátsz egy heringkonzervet a boltban? 😅
2021. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Én transz nemzetiségű vagyok, Magyarországra születtem, pedig Németországba, vagy valami egyéb gazdag helyre kellett volna születnem, ahol pusztán csak azért, hogy oda születtem, megilletne egy normális minőségű élethez való jog mindenféle szerencse és ismerősi kapcsolatok nélkül.
2021. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
A dicső Táncsics felszabadító radikális balpárt a te pártod.
2021. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha sokat fizetsz akkir a Fidesz. A retorika ne tévesszen meg, az elveket pénz alakitja.
2021. okt. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

A kétfarkú kutyák...

Akinek két farka van, az biztos megértő a gendersemlegesekkel.

2021. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Most a zsiffin a menő. Tudod mi az?
2021. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor, szavazz a szèlsőbaloldali, kommunista Momentumra.
2022. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!