Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éljünk félelemben a Gyurcsány...

Éljünk félelemben a Gyurcsány visszatérése miatt? Mi az esély arra, hogy teljesen restaurálják a 2010-et?

Figyelt kérdés
Ha kormányváltás esetén sikerülne teljesen restaurálni 2010 előttet, és 2024-ben megint Gyurcsány lenne a miniszterelnök az nem Gyurcsány hibája lenne, hanem a magyar társadalom cselekvőképtelensége. De az előválasztás és a fiatalok szerepe megmutatta azt, hogy nem kérnek se Gyurcsányból, se Orbánból és nem hinném, hogy MZP Medgyessy sorsára jutna. Nem hinném, hogy ezt eltürné a nép. Szerintem ezért nem szabad félni a változástól, mert olyan nincs, hogy egy ember lenne az ellenség, aki minden rosszért felel. Úgy érzem a magyar társadalom pozitív lépéseket tett és nem látok sok esélyt arra, hogy a kormányváltás 2010 előttre repítene vissza. Senki ne féljen ettől! Ne hagyjátok, hogy a propaganda félelemben tartson benneteket!

2021. okt. 23. 08:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Elfelejtetted hozzátenni a kérdésedhez, hogy "DE ÉN NEM VAGYOK ÁM A FIDESZ SZAVAZÓ", mint ahogy a legtöbb magát nemfidesz szavazónak beállító fidesz szavazó teszi :D
2021. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon félek, hogy visszatér A Gyurcsány korszak.

Ahogy közelednek a választások annál nyugtalanabbul alszom és rémálmaim vannak. Sokszor arra ébredek, hogy csak a szemem tudom mozgatni és a sarokba meglátom Gyurcsány Ferit majd mikor jön felém a feje kígyóvá lesz, én meg leizzadva, 200-as pulzussal ébredek.


Ma se sokat tudtam aludni :(

Remélem nem nyernek mert ha igen akkor öngyilkos leszek.

2021. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

balázska te fidesz szavazó vagy?


ne mondjad, hogy nem, mert azok mondják ezt akik fidesz szavazók

2021. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

jön vissza 2002

aztán meglátjuk meddig tart majd ki a 8000 milliárd EU-s hitel

én két évet saccolok, aztán elhazudják a költségvetést, nyernek egy választást, és jön megint egy undormány 2006-2010 ciklus


és a jobboldal kezdheti megint élőről, csak akkor már a baloldal végig bezzeg montenegrózni meg bezzeg albániázni fog

2021. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#2 Ez jó volt! :D
2021. okt. 23. 08:24
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 Ez miért lenne szabályszerű? Tanulni kell a múlt hibáiból, de nem kell attól rettegni, hogy minden teljesen ugyanaz lesz. Ilyen nincs sehol sem!
2021. okt. 23. 08:25
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Balázska, ebben az országban 6-7 millióan rühellik Gyurcsányt, a Fideszre meg 2,5 millióan szavaznak.
2021. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

na a baloldal semmiből nem tanul

a mai napig képesek mosdatni a tanácsköztársaságot is, meg az 50-es éveket

ezek aztán semmit nem tanultak legsötétebb 8 évből

2021. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Annak idején az volt a mondás, hogy a történelem kerekét nem lehet visszaforgatni. Azóta bebizonyosodott, hogy egy kicsit lehet, de aztán úgyis másfelé fordul.
2021. okt. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
7: és hányan rühellik Orbánt?
2021. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!