Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mész az újpesti önkormányzat...

Mész az újpesti önkormányzat előtti tüntetésre pénteken 17 órakor?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Naná!
Valószínűleg igen, próbálom úgy szervezni az életemet, hogy el tudjak menni.
Még nem tudom. Ki szervezi? (Újpesti polgárok)
Nem valószínű, pedig megvan a véleményem a balos városvezetésről!
Nem, szerintem jól csinálta a balos városvezetés, hogy eltörölt szinte minden támogatást, amit a jobbosok rendszersen adtak az újpestieknek.
11 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
A jelenlegi újpesti városvezetés mérföldekkel jobb, mint a fideszes volt, Télikabátnak ennyire fáj, hogy vesztett? Jó, hogy eltöröltek olyan dolgokat, amik nem voltak jók, bevezettek új dolgokat, amik sokkal jobbak, lebuktattak csalásokat az előző városvezetés részéről.
2021. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az például kinek jó, hogy eltörölték a fiatalok lakáshoz jutási támogatási programját, ami pártpolitikamentesen működött több évtizeden keresztül?
2021. okt. 25. 17:57
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Miért lesz a tüntetés?
2021. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Más lehetőséget bíztosítottak a fiataloknak, nézd csak: [link]
2021. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Követni kéne a kerületi aktuális információkat, híreket, akkor nem írnál ilyen butaságokat.
2021. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Miért lesz a tüntetés?"

Többek között a sajtószabadságért: hogy a helyi újságban és televízióban azonos terjedelemben kapjon helyet valamennyi újpesti közéleti szereplő.

Nem ciki, hogy ilyesmi egyáltalán felmerül panaszként egy balos önkormányzat háza táján? Mi van itt, csak nem diktatúra?!

2021. okt. 25. 18:07
 7/18 A kérdező kommentje:

"Követni kéne a kerületi aktuális információkat, híreket"

Ha nem követném, honnan tudnék a tüntetésről? :)

2021. okt. 25. 18:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem azt követed, ahol a tények szerepelnek, ne Wintermantel oldalát kövesd, oda az új városvezetés jogosultságot sem kapott, ezért létrehoztak újat. Nem kellene a hazugságot bekajálni.
2021. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem követem Wintermantel oldalát. De ha nem facés, akkor most rákeresek, hátha megtetszik. :)
2021. okt. 25. 18:13
 10/18 anonim ***** válasza:

Már semmilyen formában nem kötődöm Újpesthez. Odajártam a Kanizsay Dorottya középsuliba.


Köszi az infót 6-os.

3-as vagyok:)

2021. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!