Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Gyurcsány...

Elképzelhető, hogy Gyurcsány Ferenc a nyugdíjas szavazóival menti át a hatalmát? Ugye nyilván a nyugdíjas szavazóknak vannak unokáik akiket a nyugdíjas szavazók meggyőznek, hogy Gyurcsány Ferencre kell szavazni.


2021. okt. 26. 21:16
 1/8 Fsms ***** válasza:
17%
Mennyit segítettek a Fidesz pártközpontból. Ezt így magadtól, nem semmi. 😂😂😂😂
2021. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Videót is linkeltem.
2021. okt. 26. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek vannak nyugdíjas szavazói. Az unokák meg sokszor nem értenek egyet a nagyikkal.
2021. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem tudtam, kire szavaznak a nagyszüleim. De ha tudom sem változtatta volna meg a döntésem.
2021. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Én tudom nagyanyámról, hogy vérgyurcsányista. Néha amikor lemegyek rakok pár Fideszes hűtőmágnest a hűtőjére.
2021. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Fletó kampányszlogenje ez lesz: Mindenki vigyen magával még egy unokát! :DDD
2021. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Gyurcsány Ferencre nem lehet szavazni.

Egy nyugdíjas nem igazán tud meggyőzni egy fiatalt, főleg nem politikai kérdésben. Viszont rengeteg fiatalnak szimpatikus Márki-Zay, ez az ellenzéknek kedvez. Őket pedig nem lehet már megvezetni 15 éves események felhánytorgatásával. Egyrészt gyerekek voltak akkor, másrészt többnyire nem hülyék, és sokkal jobban tájékozódnak, mint az idősek, akiknek csak a kormánymédia ömlik a TV-ből, rádióból.

2021. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Na ezért van már alig fiatal szavazója a Fidesznek.


Úgy tekintenek rájuk, mint a nagyszüleik által rángatható, önálló gondolkodásra képtelen, manipulálható emberanyagra.


Van egy rossz hírem a Fidesznek: a hipnotizált arccal támolygó 50-és-60-as menetelők vonzereje nem volt túl magas, kevés fiatalt hallottam aki azt mondta volna, hogy basszus, a kovetkezon én is vonulok!

2021. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!