Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy az ellenzéki pártok ismét járványügyi szigorításokat követelnek?

Figyelt kérdés

[link]


Ez nettó politikai öngyilkosság szerintem, az ellenzéki szavazók túlnyomó része szintén hallani sem akar erről. Mindenki visszatért már a normális élethez.



2021. okt. 27. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Aztán meg enyhítést követelnek. 😂
2021. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
De mit szeretnének konkrétan , és ki szeretné?
2021. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Klárika el fogja számoltatni a Fideszt.
2021. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Csak azt akarjak elerni, hogy elegedetlenkedjenek az emberek ha lesznek szigoritasok :)
2021. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem az oltásra buzdítanak? Helyette miért a korlátozásokat akarják erőltetni?
2021. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Várj egy kicsit kérdező! Majd ha valamit szigorít a kormány meglátod azonnal követelni fogják az intézkedések feloldását.

Még a foci eb volt az első amikor a járvány berobbanását vizionálták a nyár elején, azóta minden eseménynél elmondják, hogy most aztán be fog robbanni a járvány és az a kormány hibája lesz. Ha most fél évvel később megtörténik, akkor is ugyanazt fogják mondogatni, hogy ez látható volt előre és gondatlanság stb. Mindegy hogy nem tudták eltalálni és előbb utóbb lesz a járványnak felfutása is, végül is egy nem működő óra is mutat naponta kétszer pontos időt csak ki kell várni.

Tök mindegy mit mond az ellenzék, amint a kormányzat reagál, máris teljesen mást fognak mondani, követelni. Ezt már eljátszották 2020 elején is, őszén is, 2021 tavaszán is.

2021. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Azt hogy kotekednek és direkt akarjak hogy a vezér veszítsen.

Miattam nem kene erőlködni ilyen dolgokkal mert én ruhellem ezeket így is úgy is és persze a DK sem kedvelem.

2021. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Már csak a kutyáikat érdekli,hogy mit követelnek.

/Vagy már azokat sem./

2021. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Egész pontosan mi a bajod azzal a 3 ponttal? Mert nekem semmi.
2021. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Szomorú, hogy pont ott tartunk, ahol tavaly ilyenkor.
2021. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!