Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor csak az oltatlanokn...

Most akkor csak az oltatlanoknak kell maszkot viselni a tömegközlekedésen novembertől vagy mindenkinek?

Figyelt kérdés

Még 2 napja ezt nyilatkozta az operatív törzs:

[link]


"Nem szeretnénk senkit korlátozni, pláne nem az oltottakat."



2021. okt. 28. 16:02
 1/9 hypno ***** válasza:
73%

Mindenkinek.

Engem ez nem frusztrál.

2021. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Remélem te is érzed, iq80 fölött az ember tudja, hogy mire való a maszkés mire való az oltás. Sőt, csak-csak látsz néha nyugati - értsd civilizált városokat - ahol az emberek 90 százaléka be van oltva, és mégis viselik a maszkot.

Mert ilyen a járvány, és igen, ilyen a tömeges halál.

2021. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Senkinek nincs a homlokára írva, hogy oltva van-e, tehát ez máshogy nem megoldható. Amúgy ez nem igazi korlátozás, felveszed a maszkot és ennyi, nem vagy korlátozva semmiben.
2021. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
42%

#3


De igen. Maszkban nem tudod szabadon a szomszédodra köhögni az influenza vírust. (például 😁)

2021. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
csak autóval járok, amióta a csöveseknek a kariferi ingyen "álláskereső" bérletet adott
2021. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek, nincs kapacitás ellenőrizni, hogy ki oltott és ki nem. Az érvényes jegyeket és bérleteket sem ellenőrzik mindig, hát még ezt.

Engem egyébként nem zavar a maszk, pár hónapja már szemüveget sem kell hordanom, mert megműttettem a szememet év elején, és jól sikerült, ráadásul jön a hideg, a maszk melegíteni is fog legalább. Munkába tömegközlekedéssel járok, pár hete elkaptam valami torokfájós, taknyos vackot, önként felvettem a maszkot, otthon nem tudtam maradni határidős munka miatt. Úgy voltam vele, hogy ha már ez van, legalább én ne fertőzzek meg másokat a tömegben, azért ezt nem mindenkinek jut eszébe, sok az olyan utas, aki csak úgy beleköhög, beletüsszög a levegőbe, meg szürcsöli a taknyát (fujj...).

2021. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Tulajdonképpen teljesen felesleges volt oltani, maszkolni anélkül is lehetett volna.

Az, hogy folyamatosan hazudnak, meg már említésre sem méltó, teljesen megszokott dolog 11 éve.

2021. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
15%
Orbán Úr mindig jó döntést hoz.
2021. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

2-es!

Kár, hogy neked 80 alatti az iq-d és nem értesz semmit az egészből.

2021. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!