Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is hívtak telefonon...

Mást is hívtak telefonon közvélemény-kutató cégtől a covidos korlátozásokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Engem péntek délután kerestek valami közvélemény-kutató cégtől (kb abban a pillanatban el is felejtettem a nevüket), az volt a kérdés, hogy a 2. és 3. hullám alatt érvényben lévő védelmi intézkedések közül melyiket állítanám vissza. Rejtett számról hívtak, amik alapból tiltáson vannak, de most munkaügyben várok hívást, azért engedélyeztem.


Kérdezte a kijárási tilalmat, a kötelező maszkviselést, a védettségi igazolvány ismételt használatát, a digitális oktatást (ha jól emlékezem). Titeket is kerestek már meg ezügyben?



2021. okt. 31. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen tegnap
2021. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is tegnap. De leráztam őket.
2021. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem mernek, mert az ilyeneket nagyon csúnyán az anyjukba szoktam elküldeni. Nem is szívesen állnak szóba velem, még ha én hívnám őket is lecsapnák. :D
2021. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma a Kossuth Rádióban bemondták, hogy a lakosság támogatja a további szigorításokat. Szerintem még a héten tovább szigorítanak.


Nem lesz 4. hullám, whehehehe.... :(

2021. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!