Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznál inkább? Fideszr...

Kire szavaznál inkább? Fideszre a megosztó, gyűlöletkeltő, rabló politikájára, vagy a változásra ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

jó kis szómágia


nem jobban vagy rosszabat ígér, hanem "változást"


ha rosszabb irányba változnak a dolgok, az is változás :)

2021. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Ellenzékre!
2021. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ki akarna magának rosszabbat?
2021. okt. 31. 12:36
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
tudatlan emberek, akik azt hiszik minden változás csak pozitív lehet
2021. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

Változás=LMBTQ lobbi,rabló privatizáció,kórház bezárásra,vizitdíj,drogok engedélyezése,bevándorlás pártiság,segélyek ész nélküli osztogatása.


Maradjon a Fidesz.

2021. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Ruhellem a fideszt, de a mostani ellenzek nekem nem tul szimpi. Meg Karacsony volt szamomra okes, de felreallt.

Nekem ez a "fizessenek a gazdagok" szoveg nem tetszik. Nem vagyok gazdag de egesz jol keresek. Ugy gondolom engem szopatnanak meg es nem a kogazdagokat. 10+ eve varom, hogy vegre valaki levalthassa ezeket, de most ugy erzem jobban jarnek en es a csaladom is ha maradnanak. Szar erzes, de tenyleg igy erzem most.

2021. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Előválasztáson nem mentem el szavazni, vártam mi lesz az eredménye, nem láttam jó lehetőséget egyik pártban sem, de MZP a városában már bizonyított, vele látok reális esélyt a változásra. Ha ő lesz a végleges jelölt, akkor elmegyek szavazni.
2021. okt. 31. 12:44
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem szavazok a megosztó, gyűlöletkeltő, rabló baloldalra. Marad a nyugodt fejlődés. Fidesz.
2021. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
Ellenzékre
2021. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Én inkább arra szavaznék hogy a fanatikus, legszolgaibb Fidesz és ellenzéki szavazók állampolgárságát vonják meg, az országból utasítsák ki őket. Eleget mérgeztétek a közéletet, eleget hergeltetek, uszítottatok.
2021. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!