Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kötelező lenne örökre...

Ha kötelező lenne örökre Szaúd-Arábiába vagy Észak-Koreába költöznetek, melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Szaúd-Arábia
Észak-Korea
57 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szaúd-Arábiába, mert oda beengednek.
2021. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Szaud arábia.

Alanyi jogon havi szinten majdnem 1500 euró juttatást ad az állam az állampolgároknak.

Fejlett ország, van klíma a meleg ellen.

Ellenben é-koreában szerintem még kaja sem jutna.

2021. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Szaúd-Arábiába mert ott heteró férfiként annyira nem rossz. Jó nincs demokrácia, de engem speciel nem érintene annyi középkori törvény, és még a kőolajgazdagság áldását is élvezném. Észak-Koreában viszont éhezés van.
2021. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

"Alanyi jogon havi szinten majdnem 1500 euró juttatást ad az állam az állampolgároknak."


És az neked mért jó? Azt hiszed majd az állampolgárok adnak belőle?

2021. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Szaúd-Arábiába költöznék úgy tudom van ott valami alapjövedelem szerűség.

Szakállam már van azt sem kellene növesztenem.

Öreg és dagadt vagyok a Koreai hattyúevés és éhezés már nem nekem való.🤡

2021. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak halálomig lehetne kötelező odaköltöznöm és Szaúd-Arábiába inkább. Sokkal inkább.
2021. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Észak-Korea, mert Szaúd-Arábia egy középkori szellemiségű, agyilag a sötét középkorban tobzódó ország. Ráadásul a többnejűség miatt a gazdagok koncentrálják a nőket, a nem gazdagok számára nem sok minden marad ezen a téren sem. Ezért jöttek az arabok Magyarországra (is) k*urvázni annak idején.


2-es, 5-ös súlyos tévedésben van. Az alapjövedelem csak a helyi araboknak jár. A vendégmunkásoknak viszont szinte nem jár semmi, csak dolgozói jogok nélküli rabszolgamunka. Mivel a helyi arabok nagy része nem dolgozik Szaúd-Arábiában, rengeteg a vendégmunkás az országban, akik főleg Dél-Ázsiából és a szegényebb arab országokból jönnek. Embertelen körülmények között végeznek rabszolgamunkát, ez persze nem csak Szaúd-Arábiára jellemző (de például Katarra is, lásd a foci vb-vel kapcsolatos építkezéseken levő embertelen állapotokat, felháborítóan rossz dolgozói körülményeket).

2021. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem mondta, hogy egy europai ember szamara jo elet lenne Szaúd-Arábiaban. Mindossze azt, hogy ott elhetobb elet van, mint Eszak-Koreaban. Mindenesetre kisebb a valoszinusege az ehen halasnak.
2021. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
8 Akkor analfabéta vagy. A kérdés arról szól, hogy európaiként Szaúd-Arábiába vagy Észak-Koreába költöznénk. Európaiként max rabszolga lehetsz Szaúd-Arábiában, az ország élehetőségéről meg egy nőt lenne érdemes megkérdezni... Sötét középkor. Aki nem vallásos, annak szóba sem jöhet Szaúd-Arábia.
2021. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Én inkább Észak Koreát választanám. Csak nem tudom mi lenne a református vallássommal. Meg még másik templomba se tudnék menni. De legalább kommunizmus volna. És iszlámok se volnának. Mivel kommun van nem vallásosak így hátha nem kéne lássák buddhista templomokat sem.
2021. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!