Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez volna Márki-Zay akkora...

Ez volna Márki-Zay akkora nagy demokráciája? Komolyan valaki erre szavazna?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 8. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon béna krumplibogár hazugságpropaganda...
2021. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ritka agymosott vagy kérdező.
2021. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Cáfold meg a cikkben lévő dolgokat.
2021. nov. 8. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez való neked, remélem vagy tízszer áttanulmányozod ezt az írást. Nekem elég volt az első két sor.
2021. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem próbálkozz a szólásszabadság jegyében tutira törlik ezt a kérdést is. Most néztem végig és az összes kérdés ami nem a Gyurcsány-koalíciót tömjénezi törölték.
2021. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Nagyokat alkot ez a fantasztikus elme. Ja, igaz, a mondanivalóját kiforgatta, elferdítette a hazug kormánypropaganda, ő ezt nem is így értette. Háppersze.

2021. nov. 8. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

LOL

Engem pedig Rákay Philip, Hollik, Navrasics tiltott ki az oldaláról, pedig teljesen normális hangnemben nyilvánultam meg :D

2021. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

1. Deák Dánielt kitiltani nem a szólásszabadság eltiprása, hanem a vállalhatatlan stílusának az egyenes következménye.

2. A határon túliakról mi lenne, ha azt olvasnánk amit ő mondott, nem azt amit a Magyar Hírlap szerint mondott?


"MARAD A HATÁRON TÚLI MAGYAROK SZAVAZATI JOGA

A leghatározottabban szeretném kijelenteni: marad a határon túli magyarok szavazati joga. Ez az ellenzék közös álláspontja, ebben konszenzus van.

Vannak, akik azon háborognak, hogy Orbán Viktor egyfajta szavazatvásárlásra használta fel a határon túli magyarokat, a saját politikájának a támogatására, sokszor a korrupció fenntartásával. De a konszenzus, ennek ellenére is az az ellenzéki közösségben, hogy szerzett jogokat nem lehet visszavenni.

Ráadásul nem az a kérdés, hogy a határon túli magyaroknak a szavazati jogát bárki is vissza akarná venni, hanem az, hogy ezt a szavazati jogot bővítve konkrét képviselőket is küldhessenek a magyar parlamentbe. Ezt én személy szerint támogatom. Ha a magyarországi német kisebbségnek, lehet saját képviselője a parlamentben, miért ne lehetne például a határon túli magyaroknak is saját képviselője a magyar parlamentben?"

2021. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából a kérdezőnek és a 8-asnak is igaza van. MZP mindkettőt mondja attól függően ki hallgatja.

MZP amúgy bármit mondhat úgy sem lesz frakciója ami megszavazza.

2021. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!