Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én Vajdaságból nem Magyaror...

Ha én Vajdaságból nem Magyarországra költözöm, hanem helyette Németországba, akkor én is Sorosbérencnek számítok?

Figyelt kérdés

NEM TROLL KÉRDÉS!

Tényleg érdekel mit gondoltok erről.


Az addig tiszta sor, hogy aki Magyarországról költözik a romlott mingrácsokkal teli Nyugatra, az kizárólag azért teszi ezt, mert Soros György embere.

Hisz ezt még az emegy is bemondta.

De aki nem néz tévét, az az itteni kommenteket is nyugodtan olvashatja. Nyilvánvalóvá válik a mindenhez (is) értő válaszolók kommentjeiből, hogy nem létezik jobb hely a Földön Magyarországnál, ellenben Nyugaton naponta tízezreket robbantanak fel a migráncsok, hisz nekik nincs egy olyan erőskezű hazafi vezetőjük mint nekünk, aki Dugonics Tituszként száll szembe a kerítésnél kopogtató migráncs iszlám hordákkal szembe (kivéve persze ha milliárdos körözött bűnözök és gyilkosok, mint pl Pharaon, dehát a mi Urunk és Megszabadítónk sem lehet mindenható).


(Nyilván nem azért megy ki külföldre mert nem szeretne futószalag mellett három műszakban 12 órázni havi két kilóért minimálbérre bejelentve, ilyenek Magyarországon természetesen nincsenek, ez is mind csak hazug Soros-propaganda a demokratikus úton megválasztott Urunk és Miniszterelnökünk, Orbán Viktor ellen)


De mi a helyzet pl velem, aki Vajdaságból költözik ki Nyugatra? Vajon én is Soros György embere lennék? Elképzelhető, hogy engen is agymosott Brüsszel, anélkül hogy bármiről is tudnék?



2021. nov. 8. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, megfertőzött téged is a Soros-propaganda, ezért mész inkább Nyugatra, mint Magyarországra
Nem, nem vagy Soros embere, csak azok Sorosbérencek, akik Magyarországot árulják el és költöznek a romlott Nyugatra
Egyéb (leírom)
13 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Gyütt ment leszel itt is ott is.
2021. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Azt csinálsz, amit akarsz. Csak tiszteld meg a választott hazádat.
2021. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Maradj a szülőföldeden.
2021. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sorosnak ehhez nincs köze hogy te mit csinálsz.
2021. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Igen haza áruló vagy
2021. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki Soros-bérenc, akiket nem Soros iskoláztatott - mint pl. Orbánt, és a hordáját!:) Mert Orbánék nem Soros bérencek ám!!! - mondják ők...:)

Bolond aki egy szavukat is elhiszi!

2021. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, amiket leírtál, az a fideszesek szerint nem létezik, ez csak kitaláció, amit valóban Soros médiája ültetett el a fejedben, ezért nem ismered fel, hogy melyik országban van a valódi kánaán (természetesen abban, amelyet a kedves vezető Orbán Viktor irányít).
2021. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy Sorosbérenc
2021. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan mikor mondta be ezt az M1? Szerintem te hazudsz.
2021. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Már az első mondatod hazugság.
2021. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!