Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csak a gázolaj árát...

Miért nem csak a gázolaj árát szabályozta a fidesz, de azt drasztiksuan?

Figyelt kérdés

Nem értem a benzin árat minek korlátozták be. Minden munkagép, busz, teherautó, haszonjármű gázolajjal működik. Ezeket kellett volna szerintem 400-420 Ft körül korlátozni.

Benzint minek? Nem kötelező sz*rni is a benzines csühögőkkel járni. 500 Ft felett is be volt állva az egész város amúgy



2021. nov. 12. 05:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Talán azért te idióta, mert sokan tudod benzines autókkal járnak, nem olyan fostalicska kotlával, mint te.
2021. nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

El vagy tájolva egyes nekem is benzinesem van, köszönöm szépen meg tudtam tankolni most is, ugyanis sokatokkal ellentétben nem erőn felül vettem.


Mert amúgy az autózás az alanyi jogon jár az országban mindenkinek mint az oxigén? 500 ft felett is be volt állva a város minden hétkönap reggel és délután. Tehát nem drága a benzin, hiszem veszitek. Piacgazdaság tudod.


Nektek gondolom a kommunizmus megfelelőbb lenne, ahol mindent beszabályoznak államilag, így a csürhének nem erőn felül kell mindent megvennie pl üzemanyag

2021. nov. 12. 06:30
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Be volt állva a város, mert a GLE Mercit meg tudta tankolni az újgazdag a havi milliós bevételéből? Falu, kisváros stb nem létezik?
2021. nov. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Kis haver indokolt esetben közlekedek autóval már csak, pont ezért, mert a busz ára nem változott.
2021. nov. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4es off, de a busz hatósági áras? Lassan 10 éve buszozok rendszeresen és a távolsági tarifák egy forintot nem drágultak.
2021. nov. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3/5 anonim ***** válasza:


?

2021. nov. 12. 06:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Melyik válaszomban voltak ismeretlen szavak? Vagy nem magyarul írtam vagy mi van?
2021. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Láttál te várost csúcsidőben? :D


haver mercije az.. frusztrált proli lehetsz gondolom te is.

2021. nov. 12. 07:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten már 10+ éve katasztófa a közlekedés, ha valakinek nem tűnt volna fel.
2021. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az érvelésed már ott bukik, hogy az általad felsorolt gépek tulajdonosai nem bruttó árat fizetnek a gázolajért. Ők nem fizetik meg az ÁFA-t, szóval alapból olcsóbb nekik az üzemanyag.
2021. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!