Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapesti cégek munkatársai...

A budapesti cégek munkatársai jellemzően ellenzékiek?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam

2021. nov. 13. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen, multiknál szinte mindenhol többségben vannak sajnos a ballibek. Nagyon vicces, amikor politizálnak és egymást akarják túlharsogni a sületlenségeikkel. Az viszont dühítő, ha rá akarják erőltetni az emberre a véleményüket, meg kötelező céges Pride-vonaglást szerveznek és hasonlók.
2021. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Az nem opció, hogy valaki leszarja a politikát és nem jobb, nem bal, hanem LESZAROM?
2021. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Jól hallottad. A budapesti cégeknél jellemzően tájékozottabb, nyitottabb, világlátottabb emberek dolgoznak, így látják mi a fidesz
2021. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Videkrol felkoltozottek baloldaliak, az ospestiek akik itt is szulettek, inkabb jobboldaliak.
2021. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Nézd meg a budapesti választási eredményeket, és a különböző politológiai kutatásokat, ahol terület, végzettség és életkor szerint szűrik az embereket. Valóban többen lesznek, mint az országos átlag.


Szerintem viszont fölösleges ellenzéki-kormánypárti szerint csoportosítani az embereket, mert valójában ők a kisebbség, a nagy része pedig az embereknek "független", nem érdekli kifejezetten a politika, munkahelyen pedig az eddigi helyeken ahol voltam, tabu volt politizálni (multi).


Én a befektetési szektorban dolgozom, tőzsdével, pénzzel, bankokkal foglalkozunk, és a céges oldalról hiába megy a nyitotság propagálása, azért a kollégák között, ha olyan a légkör, elég szélsőséges, maszkulin, extrémen jobboldali (és triviális módon piacpárti) dumák mennek egymás között, ez nem a híres vörös Budapest, hahaha.


Egy baráti társaság révén ismerek szélsőbalos kamihippi ilyen olyan ba-t meg mestert végzett lánykákat, akik néha publikálhatnak a mércén, meg ilyen balos dolgok, ők pl kocsmákban, kávézóban vagy könyvesboltban dolgoznak.

2021. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Budapesti cégek munkatársai (nem) meglepő módon nagy részt Budapesti lakosok.

Azok pedig az elmúlt pár választás adatai alapján többségében ellenzékiek.

Pl 2018 országgyűlési választásokon megjelent a választásra jogosult Budapestiek 75,79 %-a, akiknek 38,28 %-uk szavazott a Fideszre, a többi kb 60 % ellenzéki pártokra.

Bár, ha így nézzük, akkor az ország jelentős részén az ellenzékiek vannak többségben, nem csak Budapesten. Csak hát a választási rendszer a legnagyobb párt felé torzít.

2021. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki tájékozott,nem csak bal vagy csak jobboldali sajtót olvas,független,pl külföldi elemzéseket is átnyálaz néha,józan ésszel gondolkodik,az átlát a szitán.

Szerintem ez nem kor,identitás,lakhelyfüggö kéne,hogy legyen.

De általánosságba elmondható,hogy a városi emberek kicsit tájékozottabbak,nyitottabbak.És ezzel nem akarom leszólni a videket,még mielőtt valaki ezt mondaná!!

2021. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
#4 ez mondjuk nem igaz. Bár sokan azt hiszik hogy a jobboldali az a fideszes, de aki igazi jobboldali, az valószínűleg gyűlöli a fideszt, ami valami meghatározhatatlan moslék.
2021. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 meszike91 ***** válasza:
79%
Hát biztos több mint a krumpliért megvehető közmunkások között.
2021. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
#6 "Csak hát a választási rendszer a legnagyobb párt felé torzít." Végre valaki megérti, és túllép azon, hogy az eső a Fidesznek, a szárazság pedig a Fidesznek kedvez.
2021. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!