Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság csak az MTVA, ami a...

Manapság csak az MTVA, ami a legvalósabb híreket közli?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=j4n6rhqv8ks Szerintem ebből a videóból jól látszik, hogy még mindig az M1-nél van a legkevesebb álhír.

2021. nov. 13. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Azzal, hogy ne hazudj, más becsületében kárt ne tégy?!

Inkább sátánistának mondanám, báránybőrbe bújt farkasnak.

2021. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon jelenleg egy dolog az ami nem létezik: teljesen független és teljesen valós hírcsatorna. Mindegyik hajlik valamelyik irányba.
2021. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez egy ironikus kérdés? Csak azért,mert nem egyértelmű az írásodból? Bende Balázs a legnagyobb hírhamisító féreg, remélem, kormányváltás után a hírszerkesztés,hírközlés közelébe sem engedik!
2021. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D :D :D


Kiégtem, ok ha krumpiért adod elő megértem, nagy a szegénység az országba és brutális az infláció.

2021. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nyilván az. Gondolom ezért veszít el hetente egy-egy sajtópert és kötelezik helyreigazításra...
2021. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Bevállalják. A hazugságaikat ugyanis a 70 éves nézőik kritika nélkül elhiszik, mert hát "Hiszen bemondta a TV.". Mire meg helyreigazítanak, addigra a mamiknak meg az agyába égett a hülyeség és a helyreigazítással nem foglalkoznak.
2021. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
@6: na meg ugye a bírságokat is az érdemtelenül kapott közpénzekből fizetik ki - azaz gyakorlatilag nem kerül nekik semmibe...
2021. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Nekik nem. De neked, meg nekem igen, hiszen a mi adónkból megy a habzsi-dőzsi.
2021. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje a Hírcsárdát betenni a közmédiába, hogy a hitelességi mutató javuljon.
2021. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!