Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen hitványak a 444...

Miért ilyen hitványak a 444 podcastjei?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért, azok?
2021. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Asse tom mi az podkeszt.
2021. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább megyek kínzom magam a Bochkor Gáborral mint ezeket hallgassam, egyszerűen irritáló.
2021. nov. 14. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát menjél. Talán kötelező hallgatnod?
2021. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Minek hallgatod?
2021. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is megpróbáltam párat, de nem bírom a fickó irritáló hangját. Így feladtam.
2021. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Hitvány? mi bennük a hitvány?


Igen korrektek szoktak lenni.

2021. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Melyik podcastjüket hallgattátok? Nekem úgy tűnik, elég vegyes a podcast felhozataluk, egyáltalán nem egységes, nem egy konzekvens sorozat.


Némelyik podcastben 1-2 újságíró beszélget valamilyen aktuális közéleti témáról vagy egymással, vagy szakértővel.

Itt a közéleti tematika alkot sorozatot, meg kötődik a 444-hez, viszont a szereplők mindig mások benne.


Másik podcastjükben meg Uj Péter, Bede Márton, Winkler Róbert baráti cseverészése, mintha egy kocsmában hallgatnánk őket, mikor mi jut épp eszükbe.

Itt a témák kevésbé következetesen közéletiek, inkább csak baráti csevely, amiben szóba kerülnek a hírek is. A sorozat állandósága a 3 szereplő, a 444 kötődése meg az, hogy ők is ott dolgoznak.


Szerintem a két féle tematika/műfaj nagyon nem illik össze, kár volt ugyanabba a podcastbe belekeverni mindent, így nehezebb csak az egyiket hallgatni, ha valaki a többire nem kíváncsi. Talán jobb lett volna az állandó triónak saját podcastet csinálni.

2021. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!