Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabó Tímeát nem kéne már...

Szabó Tímeát nem kéne már menesztelni a politikai életből? Annyira gáz és trágár, buta ez a nő, hogy lehúzza az egész baloldalt.

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
orbán embere illetve asszonysága😄
2021. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Hogyan menesztenéd, amikor több millió társaddal nem tudtok rendet tenni ebbe az országba, és komolyan pont ő zavar már téged.

Más országban már egy Orbán szintű ember tudod hol lenne... itt meg röhögve azt csinálnak amit akarnak az emberekkel és országgal is.

2021. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Szabó Timi a baloldal színe-java!


Jól passzol az egészbe: Jakab, Hadházy, Széll, Fekete-Győr, és a többiek. Jó ez így!

2021. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát ha szavaznak rá, akkor nyilván nem kellene meneszteni.

Azért kíváncsi vagyok rá, hogy mivel Karácsony leszerepelt, az mszp feloldódik és súlytalanná válik, vajon hányadik helyet fogja megkapni az összefogás listáján? Szerintem valahol a századik környékén esetleg. Ha van párt akiktől könnyen átadnak MZP-nek mandátumot, az az mszp és P lesz.

2021. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jakab és társai ugyanez a kategória csak azt még nem vettétek észre.


Az egyetlen (ill. kettő) valamire való politikus a bandában Gyurcsány és a neje de őket meg nem fogják megválasztani vezetőnek több tényező miatt

2021. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Te jó ég, kérdező! A riporter zaklatta. Ha szerinted ez rendben van, akkor kívánok neked is ilyrn riportereket.

Amúgy szerintem ő ér a legtöbbet a Parlamentben.

2021. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kabul rózsáját menesztelni?
2021. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

"Jakab és társai ugyanez a kategória csak azt még nem vettétek észre."


Pontosan. Ráadásul Schiffer is leírta Jakabról a véleményét, most nem akarom idézni, de a lényege az volt, hogy Jakab nem a nép, hanem a csőcselék hangja, akinek nem kellene parlamenti hangszórót kapnia. Csodálkozom, hogy ennyi embernek bejön ez az egyszerű proli stílus, meg ez a bohóckodás amit bemutat. Ez inkább szégyen, mint menő.


Szabó Tímea állandó rikácsolása meg szerintem is kritikán aluli. Mégha esetleg igaza is van néha, akkor is olyan minősíthetetlen stílusban nyomja, és olyan ellenszenves módon, hogy nem csoda, ha nem veszik komolyan.


Ilyenkor azért bele kellene gondolni, hogy Orbán mennyivel fölötte van intellektuálisan ennél a bandánál. Csodálkozunk, hogy azt csinál amit akar, de ha egyszer senki nem ér fel addig sem az ellenzék oldaláról, hogy a cipőjéről a koszt letörölje, akkor mire számítanak?

2021. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kellene egy új párt. Bangóné Borbély Ildikó, Kunhalmi és Vadai Ágnes, Hadházy Ákos, Szél Bernadett, Fekete Győr András, Szabó Tímea, Jakab Péter, Németh Szilárd, Kövér László és Bajer Zsolt, Nagy Blanka meg Papp Réka Kinga vezetésével. Elnézést, ha valaki kimaradt eme nívós listáról. Ha ők vezetnék az országot, már holnap felzárkóznánk 4!4!!4.
2021. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9, :)))
2021. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!