Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szeretne kijárási korlátoz...

Aki szeretne kijárási korlátozást, meg boltzárat, az megindokolná, hogy ez miben segítene és miért lenne rá szükség?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

A fertőzés reprodukciós rátájának letörésében.


De már a kérdés megfogalmazásából látszik, hogy fingod nincs arról mi az és erre azt fogod válaszolni, hogy "HURR DURR DE TAVAJJ IZS ENYI VÓT!!"

2021. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom nem szeretne senki ilyet, de ha a kórházak tele vannak valamit csinálni kell.
2021. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Mert jó otthon lenni azért.én is otthon vagyok egész nap és jó az a tudat hogy mások is otthon vannak és ugyanúgy nem csinálnak semmit mint én.ha az ember otthon vsn akkor kevesebb a kontakt tehát a járvány is elmúlik.lehetne minden évben 2 hónap kötelező lezárás ez lenne a legjobb.és akkor az oltást sem kellene erőltetni, megnyugodna mindenki.mikor lesz már lezárás,van már időpont? januárban már lesz?
2021. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Nyilván a vírus terjedésében és ebből következően a halálok enyhítésében azáltal IS, hogy az egészségügyet sem terheljük túl brutálisan.

Ez miért kérdés egyáltalán?

Amit meg lehet oldani távolról online, azt úgy kell megoldani ennyi.

Aki tud, menjen home office-ba, zárják be az iskolákat.

Rendelni otthonról is lehet, ehhez nem kell a plázákban heringpartizni.

2021. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Az antiszociális, begubózott pancserok örülnek csak a lezárásnak, mert arra élveznek ha másoknak is elveszik a szórakozását, mert nekik alapból nincs. Mondjuk én bírtam a lezárás alatti bulikat is, talán jobban mint a mostaniakat, de azért az "kicsit" erős, hogy felnőtt embereket este 8ra hazaparancsolnak, mint valami taknyos gyereket. Persze dolgozni az lehet szarásig, de szórakozás nem jár, mint a rabszolgáknak.
2021. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"lehetne minden évben 2 hónap kötelező lezárás ez lenne a legjobb"


És akkor egyből megszűnne a vírus, nahát, milyen egyszerű! Akkor az oltás nem jó megoldás?


Bőségesen elégségesek a mostani korlátozások, dehogy kéne még több. Örökké bezárni? Maradj otthon, ha neked úgy tetszik, de ne kötelezzél erre másokat!

2021. nov. 20. 19:19
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

"ha az ember otthon vsn akkor kevesebb a kontakt tehát a járvány is elmúlik"


Láttuk mennyire elmúlt. Tavaly novembertől idén áprilisig be voltunk zárva, mégsem csökkent a terjedés ez alatt az idő alatt. Sőt, márciusra brutálisan megnövekedett. A 8 órás kijárásival csak azt érték el, hogy délután 4 és 6 között egymást taposták az emberek a boltokban. Nagyon sok ember sínylette meg a dolgot mentálisan, ágazatok kerültek veszélybe, sok ember veszítette el az állását.

Akinek ez tetszett, és még hiányzik is neki, az nagyon nem látja át a dolgok menetét.

2021. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

"Az antiszociális, begubózott pancserok örülnek csak a lezárásnak"

rólam írsz, de nem örültem neki, mert nullára csökkent a szociális életem és rohadtul nem foglalkoztam mással, mert a saját depressziómmal kellett harcolnom.

emberi arcot sem láttam élőben a maszktól egy csomó ideig, ami eléggé megtört.

2021. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Erre értelmes indokot nem lehet írni.
2021. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
#6 az oltás nem véd meg a járvány terjedésétől,azt hittem ennyit már tudsz.jelenleg az a legjobb védekezés ha nincs kontakt az emberek között.ezután jön az állandó FFP2 maszkhasználat,más módszer nincs még sajnos.
2021. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!