Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A németek miért csicskultak...

A németek miért csicskultak be ennyire?

Figyelt kérdés
Interneten bevédtem egy német embert, mert nem akarja felvenni az oltást arra az okra hivatkozva, hogy várni akar, amíg kiderülnek az oltás hosszútávú mellékhatásai. Én azt írtam, hogy hagyjátok békén őt, az ő teste, azt csinál, amit akar, aztán nekemjöttek, hogy antivaxxer vagyok (pedig 2 oltásom van) és miattam fognak az emberek meghalni.

2021. nov. 20. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem azt csinálsz, amit akarsz, vannak közösségi szabályok. Hosszú táv? Mégis, meddig kéne várni, miközben már milliók hatlak meg a COVID-ban?
2021. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Jogos, várjunk egy laza húsz évet, hogy legyen idő vizsgálni addig meg legyen minden lezárva. Egyéb remek ötlet?
2021. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Az ő teste, csak vigye innen minél.messzebb, mert ez még a mi társadalmunk, ha német, ha magyar.


Markánsabb időkben lenyilazták at ilyet.


A pestis nem egyéni betegség mint a tüdőràk.

Azok maradhatnak nyugodtan, nem sérti senki érdekét, ha kezeletlen marad.

2021. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Idiótákkal ne foglalkozz, van egy nagyobb csorda amelyik azt vallja követni kell minden utasítást amit az adott ország kiad, ha megjelenne egy újabb vakcina állítom hogy már rohannának beadatni mert agy mosott félelemben tartott nép magyar.

Európában lassan önálló akarata nem lesz egy felnőtt embernek, mint az óvoda . A munkáltató pedig a gyám aki rendelkezik afelől hogy mikor oltassad magad, az eszem eldobom.


Nagyon remélem hogy itt minél hamarabb összefogunk országonként mi oltatlanok és kiköveteljük amit kell.

2021. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4, I'd like to collaborate with you, protesting against this repression.

When shall we talk about the coordination all over the world?

2021. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!