Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Segítene valaki megérteni a...

Segítene valaki megérteni a politikai dolgokat?

Figyelt kérdés
Új vagyok a politika világában. Egy dolgot most hirtelen nem értek. Ha egy párt vagy egy ember jellemzi magát ( mondjuk az MSZP) akkor miért írják oda hogy demokraták, vagyis a demokráciát támogatják? Ma már mindenki a választásokon kerülne hatalomra, de Pl a Jobbiknak nincs is az ideológiái között a demokrácia, de ők is a választásokat támogatják, nem?

2021. nov. 22. 14:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10

Tehát egy gyenge országot szeretnél, mivel a mihazánk cigány programja ezt éri el.

Trásadalmi feszültségek növelése, leszakadás növelése. Ez az ország szempontjából csak rossz.

2021. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én maradok a Fidesznél 22-ben
2021. nov. 22. 21:06
 13/21 anonim ***** válasza:

#12

Tehát továbbra is egy puha diktatúrát szeretnél.

Hát, ha azt szeretnéd, hogy Magyarország megszűnjön, akkor ok, de én szeretném, ha végre elkezdenénk felzárkózni a nyugathoz.

2021. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#11


Ne menjünk ebbe itt bele.

2021. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14

Mibe? Gyakorlatilag beleírták a kényszer abortuszt a programba.

2021. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Dehogy írták bele, honnan vetted ezt???
2021. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16

Olvastam a programjuk.


"Bizonyos esetekben, például az alapvető higiéniai körülményeknek sem megfelelő cigánytelepeken a születendő gyermekszám maximalizálása. A második gyermektől munkaviszonyhoz kötjük a gyermekvállalást."

Forrás: [link]


Nos, tegyük fel, hogy mindketten értelmes emberek vagyunk. Logikusan, egy kormány nem tud védekezésre kényszeríteni egy párt, mivel nincs ott az ágyük felett. Műtétet nem végezhet, mivel olyan dolognak kell lennie, ami visszafordítható, ha pl. munkát szerez az ember.

Így a teherbe esést nem tudja megakadályozni. Mit tud megakadályozni? A szülést.


Vagyis ha komolyan gondolják, amit itt mondtak, akkor kényszer abortuszt akarnak.



(Még lehet azt mondani, hogy elveszik a gyereket, de az nem a gyermek vállalás megakadályozása, hanem a gyermek nevelésé.)

2021. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A Mi Hazánk a legabortuszellenesebb párt az országban.


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=jEjIFhvk9PY

2021. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Jó, akkor kivégzik a gyereket az anyában és nem abortusznak hívják, de ettől még mindig náci párt marad.


Másrészt, a másik opció, hogy hazudtak a programjukban. Én az ő oldalukat idéztem szó szerint.

2021. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem, ezen kívül van még pár opció, csak te rá vagy állva erre kényszerabortusz témára, és most ezen pörögsz.
2021. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!