Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum miért nem Orosz...

A Momentum miért nem Orosz Annát választotta elnöknek?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint sokkal felkészültebb, nagyobb mozgósításra képes politikus Donáth Annánál. Azonkívül az új elnök máris belekezdett egy erős baloldali irányváltásba, mellette MZP ekézésébe. Szerintetek ez a jó irány így a választások előtt?

2021. nov. 23. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert Donáth Anna szebb.
2021. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
A te véleményed szerint, így helyes. Ám ő a Momentum tagságának véleménye alapján lett az aki. Az "ekézés" is a te véleményed. Gyanítom, itt is a Momentum tagságáéval kevéssé egyezik. Azt csak félve említem, a kritika nem ekézés.
2021. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2: Tévedsz, én elfogadom ugyanúgy ezt a döntést is, csak nem tartom ésszerűnek. Nem csak a saját véleményem miatt, hanem például a közösségi médiában tapasztalt népszerűség illetve népszerűtlenség miatt, vagy akár a saját ismeretségi körömből. Tudom, hogy ez nem reprezentatív, de nem biztos, hogy nem jelent semmit. Azt elhiszem, hogy az elnökségi tagok körében ő a népszerűbb, de a Momentum szavazók közül már egyáltalán nem vagyok benne biztos.

Az ekézést nevezhetjük kritikának, de attól még nem lesz célravezető, amennyiben nyerni szeretnénk.

2021. nov. 23. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk.
2021. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"az új elnök máris belekezdett egy erős baloldali irányváltásba"- milyen irányváltás volt? kérlek, konkrétumokat írj, honnan látszik ilyen irányváltás.
2021. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Ő maga mondta, hogy szeretne szociálisabb irányba menni, ezenkívül belekötött a jobboldali miniszterelnökjelöltükbe. Bár azóta való igaz, hogy mintha megenyhült volna.
2021. dec. 15. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Don Anna a rangidősebb a pártban. Továbbá egy harcos amazon.
2021. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, mondta, de ettől függetlenül nem történt szerintem "erős baloldali irányváltás".

És MZP-be nem azért kötött bele, mert jobboldali, hanem a populista felhangok miatt. Továbbá a fő problémája az volt, hogy leállt a kampány, szerintem ebben igaza van, a mostani közvélemény-kutatási eredmények is emiatt vannak.

2021. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!