Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltatlanként mi lenne az ára,...

Oltatlanként mi lenne az ára, hogy elfogadd a vakcinát?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 19:16
A kérdező szavazást indított:
2-3 nap plusz szabadság.
Legalább 1 hét plusz szabadság.
Bármilyen ajándék. pl. karácsonyfa.
1-2 ezer forint.
Néhány 10-20 ezer forint.
100 ezer forint vagy több.
Fizetett szabadság a járvány végéig.
Rang vagy elismerés szerzése.
1 alkalmas ingyen szabadulhatsz a börtönből kártya.
Sosem fogom beoltatni magam!
30 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szex egy politikussal. Ennek már nem volt hely.
2021. nov. 25. 19:17
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Donáth Annától egy pusziért simán
2021. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

A triviális válasz nincs ott, ahogy a fogyatékos politikusoknak se jut eszébe...


Hozzák ide, ne nekem kelljen utánamenni. F***szért nem tud munkahelyen az üzemorvos beoltani? Én biztos nem fogok a háziorvosommal leállni telefonon bratyizni, amikor 10 éve nem láttam, meg kb. 2-szer találkoztunk 20 év alatt.

2021. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha felelőséget válal a multi aki gyártja meg az állam ha bajom lesz fizetnek.
2021. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem elég lenne értelmes magyarázat, hogy miért oltassam be magam.
2021. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Persze és ha baja lesz az embernek igy járt mert kis résznél van.Azok meg nem mehetnek senkihez se.Mert igen komoly perek lennének világszerte de igy hogy, senki se felelős vicc.Főleg hogy, újra is kel oltani ami még + kockázat.Már csak ezért se lehetne kötelezö az oltás.
2021. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A megvesztegetés nem old meg semmit. Essen át a szer a megfelelő tesztidőszakon, legyenek meg a szükséges engedélyei (mert az k'rvára nem legális, hogy csak a te terméked kedvéért gyorsan átírom a vonatkozó jogszabályt, hogy hirtelen megfelelhessen a gyárad a játékszabályoknak), és ne kelljen kéthetente újabb és újabb adagokat beadatni belőle.
2021. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Semmi pénzért nem tenném kockára az egészségem, holmi kétes eredetű vakcinákkal.
2021. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tgt ***** válasza:

3-as: Nem kell a háziorvosoddal leállni bratyizni, online is tudsz időpontot foglalni oltópontra.

Én nem hiszek abban, hogy könyörögni kéne az oltatlanoknak. Ha oltás nélkül akarják ezt végigcsinálni, tegyék. Viszont fogadják, hogy nem mehetnek mindenhova, nem dolgozhatnak mindenhol, szóval hogy több korlátozás érvényes rájuk, mint az oltottakra.

2021. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#3 Itt tudsz regisztrálni: [link]

Itt tudsz időpontot foglalni regisztráció után: [link]



#5 "Nekem elég lenne értelmes magyarázat, hogy miért oltassam be magam."

Van ilyen, és a választ már rengetegszer közzétették. Vannak, viszont, akik nem akarják tudomásul venni.


Szerintem oltásonként 1-2 nap szabi, munkanélkülieknek 10000 Ft.

2021. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!