Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor és a Fidesz...

Orbán Viktor és a Fidesz kiszolgáltatta Magyarországot az orosz és keleti titkosszolgálatoknak? Európai Unió szétverése orosz érdek, amiben közreműködik a magyar kormány?

Figyelt kérdés

Nemzetbiztonsági kockázat? Hazaárulás valamilyen minősített esete?


Egyértelműen Putyin érdeke, hogy minél több migráns destabilizálja az Unió egységét. Lást lengyel és belarusz gerjesztett migránsválságot. És ebből profitál Orbán, hogy Soros-tervnek álcázva állandó veszéllyel és ellenségképpel riogatja a médiában a magyarokat.



2021. nov. 26. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek szerint igen.
2021. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Mégis mi a köze a belarusz-lengyel kakaskodásnak Orbánhoz? Te már a hóesésért is Orbánt okolod?
2021. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Klárika ezt is elszámoltatja ezt is a Fidesznek.
2021. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es még egyszer figyelmesen olvasd el amit írtam és szerintem meg fogod érteni. A hóesés hasznos dolog télen, így Orbán ilyent nem tud előidézni.
2021. nov. 26. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
#4 Figyelmesen elolvastam amit írtál és semmi értelme sincsen. Én is megkérdezem amit 2-es is, mi köze ezekhez Orbánnak és miképpen jön ebből ki hogy kiszolgáltatná a titkosszolgálatoknak Magyarországot?
2021. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös próbáld szavanként akkor. Utánaolvasni mit jelent egy-egy szó jelentése. Ha ez megvan úgy az egész biztos összeáll. Hinnem kell optimista emberként, hogy a funkcionális írástudatlanság Fidesz rajongói körben egy leküzdhető hiányosság. Mivel közvéleménykutatások alapján az alacsonyabb iskolázottságú szavazók fideszesek így nagy türelemmel ismételve egyszerű mondatokban szoktam írni hogy megadjam az esélyét hogy megértsék. Ez egy sajnálatos tény, amit többször megfigyeltem, és amivel egy jobb ország érekében szembe kell nézzen az ember.
2021. nov. 26. 12:03
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, ha mindenki hülyének néz az értelmetlen kérdésed miatt, akkor nem árt azért magadba nézned.
2021. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

#6 Másodszorra állsz neki írni egy hosszú szöveget ahelyett hogy értelmesen leírtad volna azt amit kérdeztek tőled.

Ezzel bizonyítottad hogy tényleg nincsen semmi értelme a kérdésednek és még te se tudod megmagyarázni. Ha lehetett volna sokkal rövidebben és kevesebb kínlódással megtehetted volna.

2021. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
európát szétverik a migránsok, nem kell ehhez orbán
2021. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Az EU vezetés fejéhez senki sem fog puskát,hogy fogadja be a migránsokat.


Az EU-t a liberális politikusok destabilizálódik legjobban.A lengyel határvédelemre egy fityinget nem akartak adni először.

2021. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!