Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb fenyegetés Bige Lászlóna...

Újabb fenyegetés Bige Lászlónak: az állam átveheti a műtrágyagyára üzemeltetését! Demokrácia,mi?

Figyelt kérdés
A kormány ezzel a módszerrel igen sok Magyar céget "vett át" a tulajdonosaiktól!

2021. nov. 26. 12:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
lefingom
2021. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
21%

Lehet keménykedni, tönkre lehet tenni pl. Bige Lászlót és a cégét is, de ez szavazatokban mérhető veszteséget jelent.

Ezzel együtt én Bige helyében nem adtam volna pénzt az ellenzéknek. Nem hinném, hogy pár millión múlik a győzelmük (egyáltalán, hogy pénzen múlik), akkor meg jobb kivárni, mi lesz.

2021. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%

Hát ha valaki direkt szivatni akarja a magyar gazdákat, akkor lépjenek is fel ellene. Szánalmas ez a fickó, csak mert lebukott a piszkos üzelmeivel, ezért ártani akar ártatlan magyar kistermelőknek.


Egyébként a kérdésben szereplő hazugsággal szemben korábban semmi ilyesmi nem történt, de az itt ideje, hogy példát statuáljanak rajta.

2021. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen világpiaci gázár mellett lehet jó döntés ha az állam átveszi.
2021. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%
3-as fejtsd ki (vagy csatolj linket), mi módon akar ártani a magyar kistermelőknek.
2021. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
43%

A benzinkutak is ebbe a cipőbe járnak, az üzemanyag árszabásba az is benne van ha nem tart nyitva a kút az állam átveheti.


Kommunistábbak már mint a szovjetúnió fénykorába.

2021. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
38%

Tájékozatlanok kedvéért:


" Bige László, a Nitrogénművek Zrt. tulajdonosa még fenyegetésnek beillő nyilatkozatot is tett a gazdák irányába, miszerint idén csak egy napig tervezik kiszolgálni a magyar vevőket."


[link]

2021. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, az origónak azt sem hiszem el, amit kérdez.


Hitelesebb linket tudnál mondani?

2021. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%

7 es, szabad piac van nem? vagy komcsi módra ezt is beszabályozzák? a fidesz mikor kívánja bevezetni a kajajegyeket?


Ha nekem van egy sajtüzemem ÉN döntöm el kinek adom el! Nem a kormány! kivéve kommunista államoknál persze :)

2021. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
8-as: [link]
2021. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!