Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk hogyan süllyedhete...

A Mi Hazánk hogyan süllyedhetett le erre az oltásellenes szintre?

Figyelt kérdés
Nem voltak soha a kedvenceim ezt elismerem, de őszintén mondom, hogy ezt nem néztem volna ki belőlük. Hogy lehetnek ennyire népámítóak? Mindamellett, hogy nem értettem egyet velük eddig sem, azt elhittem, hogy szívvel-lélekkel csinálják azt amit. Ez viszont nem más, mint népszerűséghajhászás és az emberek hülyítése, akár az egészségük árán is. Végtelenül szomorúnak találom.

2021. nov. 28. 22:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Valakiket meg kell fogniuk. Az oltásellenesekből rengeteg van. Tudom, én is az vagyok. A mi igényeinket nem elégíti ki senki sem. Most végre a Mi hazánk elkezdte
2021. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekik az a fontos, hogy bekapaszkodjanak a parlamentbe valahogy, ezért lovagolták meg ezt a témát, amit más nem visz. Ha a kormány az oltás ellen lenne, akkor ők lennének a legnagyobb oltáspártiak.
2021. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
A mi hazánk csak annyi szavazót akar megszólitani, hogy megtarthassák a pozíciójukat, bekerüljenek a parlamentbe, más céljuk nekik nincs. Az oltás ellenesség pedig piaci rés a magyar politikában, ők csak ezeket az alufóliasisakos embereket akarják megnyerni. Ha a Fidesz rosszul szerepel, akkor ott lesz nekik a Mi hazánk gombnyomogatóknak.
2021. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 árokpart ***** válasza:
77%
Na ehhez mit szólsz kérdező? [link]
2021. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Úgy hogy van eszük, ami a fideszeseknek sosem lesz.
2021. nov. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy jó vita végre a 2 oldal között:

https://www.youtube.com/watch?v=pYaH6-lu9iI&ab_channel=egyet..

2021. nov. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Látták hogy van egy csoport akit egyik párt sem akar felvállalni és nyilván mérlegelték, hogy mennyit nyerhetnek vagy veszíthetnek. Lehet hogy úgy látták a mi hazánk politikusai, hogy az oltáselleneseket így meg tudják szerezni és az nekik hoz plusz szavazatot, így megéri.

Majd kiderül.

2021. nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Mint a Fidesz csicskapártjából, sosem néztem ki belőlük, hogy szívvel, lélekkel csinálnák. Annyira buták, hogy még azt sem veszik észre, hogy dróton rángatott bábjai a Fidesznek.
2021. nov. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Nekem szimpatikus volt több megmozdulásuk, de én is meglepődtem, számomra komolytalanná váltak.
2021. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Én hiszek bennük és mellettük állok.Igaz minden egyes szavuk ha tetszik ha nem.A többi moslék pártot inkább hagyjuk.Szavazzatok akkor Zay-ra :D

Megtudnatok….

2021. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!