Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányt támadták, hogy...

A kormányt támadták, hogy összemossa a pedofíliát és a homoszexualitást. Erre most itt a norvég meleg télapós reklám. Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 00:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
28%
Kit érdekel amúgy, hogy mi van Norvégiában?
2021. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

#1:


Akarod mondani, tévedtünk?

2021. nov. 29. 00:07
 3/44 anonim ***** válasza:
35%
Ez már annyira erkölcstelen, hogy erre nincs bocsánat! Illene végre beismeri, hogy Európában egyre szemtelenebb az LMBTQ-propaganda, és ha nem lépünk fel ellene, akkor Gayapók lesznek idehaza is a televíziókban. Hál'istennek a magyar jogalkotásban van egy olyan törvény, ami nálunk az ilyen típusú reklámokat egyelőre nem teszi lehetővé! Bár most idecsődül majd az összes Bangóné-szoftver lepontozni, de ha már csak ezt megakadályozza a Fidesz, akkor már érdemes volt rájuk szavazni.
2021. nov. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
28%

#2

Amíg Magyarországon nincs ilyen, engem nem érdekel ez. Ha norvég lennék, és ott élnék, zavarna, de mivel nem ott élek, és nem vagyok norvég, így nem tudok ellene mit tenni, és úgy isten igazából, egyáltalán nem is érdekel. Van ebben az országban elég gond a norvégok őrültsége nélkül is.

2021. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
A liberálisok mindent meg fognak próbálni szexuálisan megrontani.
2021. nov. 29. 00:12
 6/44 anonim ***** válasza:
63%

#3

Közben adósságba verik az országot, ráadásul Kínának, leépítik a jogállamot, lenyúlják a közpénzt, rohad az egészségügy, illetve az oktatás, borzalmas a tömegközlekedés, a béreket mesterséges lent tartják, hogy kielégítsék a multik igényeit, beleavatkoznak a piaci folyamatokba, felelőtlenül osztogatnak, aminek majd meg lesz a böjtje, viszont az egyetlen probléma az LMBTQ. Hát kajak beszarok. 🤦‍♂️🤣

2021. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
73%

4-es, ez struccpolitika.

Ha Afganisztánban vagy Nigériában lenne ilyen, én is ugyanezt mondanám.

De egy európai ország ugyanaz a kultúrkör, mint mi vagyunk.

2021. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem nem a melegekkel van a bajom, ők inkább csak elszenvedői ennek az egésznek. Itt azokkal van a probléma, akik ezt az ideológiát nyomatják.
2021. nov. 29. 00:17
 9/44 anonim ***** válasza:
42%

#7

Ugyanaz a kultúrkör? A skandinávok mindig is ultraliberálisok voltak, a magyarok mindig is ultrakonzervatívak. Ha egy Lengyelországban lenne ilyen, akkor valóban elgondolkodhatnék, de minek? Attól nekem nem lesz több a fizetésem, nem lesz olcsóbb a kaja, meg a számlák, mert felháborodom azon, hogy mi van több száz kilométerre arrébb...

2021. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én is őszintén kíváncsi lennék, hogy a melegek hány %-a ért egyet ezekkel.
2021. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!