Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Antoni Ritának van férje,...

Antoni Ritának van férje, családja? Volt korábban pákapcsolata? Milyen személyes tapasztalat alapján oszt tanácsokat nála jóval sikeresebb nőknek?

Figyelt kérdés

Facebookon a legkülönbözöbb csoportokban szoktam látni őt, amint bár hozzá nem szól a témához, de ha feminista-LMBTQ téma van, mindig nyomja a neki nem tetsző válaszokra a röhögő fejeket.

Mikor utánnéztem, hogy ki is ő elsőre csak az tűnt fel, hogy nem túl előnyös külsejű. Aztán meghallgattam pár interjút, vitát vele (pl. Sznobjektív), ahol eléggé elvérzett. És miközben vaskos lexikonokból idéz állítólagos tényeket, friss "kutatásokat", felvetődött bennem, hogy ezek mögött mögött milyen személyes tapasztalatok állhatnak?

Rossz élmények, vegyes élmények? Esetleg az élmények teljes hiánya? Mert annyit szerintem ki lehet róla jelenteni, hogy nem kifejezetten egy "jó party", illetve a magánéletéről gyakorlatilag semmit nem árul el, hogy mégis miből merít. Mégis ő az, aki nála sikeresebb nőket lázít és ezek a nők valamiért hallgatnak rá (már aki).



2021. nov. 29. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minek reklámozni az ilyen LMBTQP ítélet?
2021. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen szélsőséges férfigyűlölő soviniszta is egy hetero kapcsolatban él, az csakis valami gyengejellemű papucs fickó szokott lenni.
2021. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!