Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti politikusoknál...

A kormánypárti politikusoknál és közeli barátaiknál, valamint családtagjaiknál mennyire bevett szokás, hogy a kormányzás idején hirtelen meggazdagodnak a semmiből?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Altalanosan bevett szokas.Ez a lenyege.sz.rnak ok az atlagemberekre
2021. nov. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted hobbiból álltak politikusnak? 😂 Ne picsogj, te vagy aki megszavaztad / majd megválasztod őket 😂
2021. nov. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy megszavaztam? Ja, a nicknevemből "anonim", mert én alig ismerek olyant, aki rájuk szavazott volna, anonim marad a többségük, mert szégyelli.
2021. nov. 30. 01:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 hát valahogy eddig minden kormányt - akár jobb, akár baloldali a kormány - megszavazta valaki 😂
2021. nov. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, de hoznád a példákat? Mert mind Orbán Győző, mind Mészáros már sikeres vállalkozó volt 2010 előtt is, milliárdos forgalmú cégekkel, tehát rájuk ez biztos nem igaz, és általában ezekkel szoktatok jönni.
2021. nov. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagyon ismerek egyet sem.
2021. nov. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem emlekszem pontosan ... Gyurcsany miota is milliardos es mibol? :)
2021. nov. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!