Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Boldogkői...

Mi a véleményetek a Boldogkői Zsolt vs Toroczkai László vitáról?


#vita #jobboldal #Mi Hazánk #koronavírus #Boldokgői Zsolt #Oltáa
2021. nov. 30. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem értek veled egyet.Mindketten hagyták egymást szóhoz jutni, Boldogkői nem tudta érvekkel alátámasztani az álláspontját.Ez nem azért történt, mert Toroczkai hülyeségeket mondott.Hanem azért, mert nem tudott hiteles választ adni semmilyen felvetett gondolatra.
2021. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%

Mi Hazánkosként nem értem, miért kellett a Momentumos srácot basztatni? Nem volt vele semmi gond. Úgy beszélt, mint a fiatal Orbán, csak a baj, hogy rossz pártban evez.

Azon röhögtem, hogy a fideszes emberke narancs felsőben jött. +10 pont a Fidesznek Potter. Sokan kritizálják Toroczkai stílusát, most én sem voltam elégedett vele, kicsit lekezelő volt egy idő után, gondolom felnyomta az agyát a prof. Akinek viszont a gáz stílusa volt az a Boldogkői. Sokszor a hangnem flegma, gúnyos, de az nagyon tetszett, és emiatt jár a pirospont neki, hogy a végén azt mondta: Toroczkai, maga nagyon okos ember. Na és eddig a pontig mindkét fél a pártdumát nyomta, itt viszont kibukott a magánvélemény, és elismerte a masikat. Ez nagyon tetszett.

2021. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12 Én nem vagyok egyik párt elkötelezettje sem.Mégis én úgy látom, hogy a Momentumos srác feleslegesen kezdett el hőbörögni.Az ott jelenlévők közül senki nem értett vele egyet, semmi szükség nem volt az okoskodására.Elég agresszív stílusban nyilvánult meg, ehhez képest teljesen normálisan beszélt vele Toroczkai.
2021. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A héten még megnézem egyszer, agresszív megnyilvánulasra nem emlékszem, de lehet volt ettöl függetlenül. Nekem annyi maradt meg, hogy a végén tök Orbánosan beszélt. Amugy Feket Györ vagy Donath nem akart menni?
2021. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Mi Hazánkosként nem értem, miért kellett a Momentumos srácot basztatni?"


Mert egy tajparaszt...


"de az nagyon tetszett, és emiatt jár a pirospont neki, hogy a végén azt mondta: Toroczkai, maga nagyon okos ember."


Nem mindegy, hogy valaki csak elhiszi azt a fajta félremagyarázást, amit mostmár Toroczkai is csinál, vagy ő maga gyártja ezeket. Igen, tök jogos, hogy Toroczkai egy okos ember. Kár, hogy a tudását emberek megvezetésére fordítja. Igazán jó fideszes politikus is lehetne.

2021. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Mert egy tajparaszt..."


Basszus most már azért is meg fogom nézni újra, lehet kimaradtak részek...

2021. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
A Bódogkőit ledopták a padlóla...
2021. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
Neki ehhez nincs szüksége segítségre. Saját magát is nagyon hatékonyan tudja kiütni.
2021. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!