Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok hogy Habsburg...

Támogatnátok hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya V.Károly néven?

Figyelt kérdés

Habsburg Károly a jogos királya hazánknak,és bár tagadja,de azért titkon mégiscsak uralkodó akar lenni.


[link]


[link]


[link]


A Mi hazánk is támogatná a dolgot,a Fidesz sem ellenkezne,a nép nagyobbik részének meg igazából tök mindegy ki a főnök.



Támogatnátok hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya?



2021. dec. 1. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Támogatom hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya
Nem támogatom hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya mert komcsi vagyok
Nem támogatom hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya mert libsi vagyok
22 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem támogatom, hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya, mert magyar hazafi vagyok aki rühelli a Habsburgokat.
2021. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Ki az a Habsburg Károly?
2021. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 EagleHUN ***** válasza:
64%
Nem támogatom, hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya, mert magyar hazafi vagyok aki rühelli a Habsburgokat.
2021. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 EagleHUN ***** válasza:
81%
Off: bocs #1 itt a copy volt a legjobb választás.
2021. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Várom a további eszement ötleteket. Esetleg Dzsingisz kán leszármazottja?...
2021. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 EagleHUN ***** válasza:
74%

Hát ha már eszement ötletek akkor pár máig élő nemesi család leszármazottaiból akik hordoznak Árpádházi ősöktől is géneket igazán ki lehetne tenyészteni az Árpád házat újra. Legyenek ők a királyok.

Mi több beazonosított Árpádházi csontvázak genetikáját is fel lehetne használni az ilyen tenyésztéshez. (Sajnos kevés ilyen van.)

2021. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem támogatom, hogy Habsburg Károly legyen Magyarország királya, mert magyar hazafi vagyok aki rühelli a Habsburgokat.


Viszont az elmúlt időben erősen elgondolkodtam azon, hogy lehet, jobb lenne egy normális király magyarországra, mint az az Orbán miniszterelnöknek.

2021. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Habsburg Károly Árpád házi király lenne.
2021. dec. 1. 23:54
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ami engem illet, az öccse szimpatikusabb, de legitimista szempontból nézve ő az örökös.
2021. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

#9 voltam:

Ettől függetlenül egy Habsburgot sem szeretnék többé Magyarország trónján látni. Ahogy EagleHUN írta, próbáljunk meg kitenyészteni egy új Árpád-házi családot.

2021. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!