Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a reklám elősegíti a...

Ez a reklám elősegíti a melegek pozitív megítélését?


2021. dec. 2. 00:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
inkább ellenszenvet kelt
2021. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén?

Melegként az a véleményem, hogy undorító. Mármint az, hogy egy hagyományt így átformálnak. És amúgy meg sokan összetévesztik a melegek elfogadását azzal hogy akkor csináljunk mindenből és mindenkiből meleget. Undorító ez a felfogás.

2021. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Számomra negatív kép jött le.

Egyfelől nagyon érdekes videó volt, bár lassú és vontatott volt, nem jött le, hogy miről is akar szólni igazán, de a végén csak egy polgárpukkasztás volt.

Lehet, hogy ez valakiknek tetszik, de a melegek pozitív megítélésén nem segít, sőt.


Bár szerintem ez nem is reklám, hanem egy szubkultúrának szóló művészkisfilm, annak pedig jó.

2021. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez az ellenkezőjét fogja kiváltani. Persze az ilyen dolgok szándékos provokációk, hogy aztán utána lehessen mutogatni a felhergelt emberekre, hogy "homofóbok".
2021. dec. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

Azon se lepődnék meg, ha ezt egy "homofób propagandagyár" csinálná, amit úgy állítanának be, mintha a homoszexuálisok készítették volna jó kis "bizonyítékként" arra, hogy védeni kell a gyereket, stb.


(A történelem ismételné önmagát: Kik gyújtották fel a Reichstag-ot, és kiket gyanúsítottak, büntettek érte?!)

2021. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15, sajnos nem szükséges gyártani kamu provokatív híreket ellenük, megteszik ezt saját maguk:

[link]

2021. dec. 3. 11:59
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Melegként mondom, hogy nekem ez nem tetszik, mert a télapóra mindig semleges figuraként tekintettem, annak ellenére, hogy egy férfiról van szó. Emellett a 12-es válaszolóval is egyet tudok érteni, hogy nem jó az, hogy most mindenkiből meleget akarnak csinálni. Viszont azt is meg kell érteni, hogy a hétköznapi melegeknek (pl. nekem itt Mo.-n) ehhez nincs köze. Az eltorzult liberalizmus és a túlzott konzervativizmus között kéne egyensúlyt találni szerintem.

A 3-as válaszolónak pedig azt üzenném, hogy egy kicsit a többségnek is kell alkalmazkodni (pl. nem szólok be, ha látok két férfit kézen fogva sétálni), mert így tudunk békében élni egymás mellett.

2021. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
18: tőled is azt kérdezem, hogy hol vannak ezek az állítólag normális melegek, akik elhtárolódnak az egyre szélsőségesebb LMBT túlkapásoktól. Mert az ő hangjukat nem látom/hallom néhány noname kommenten kívül.
2021. dec. 4. 01:14
 19/23 anonim ***** válasza:
Otthon vannak a házukban/lakásukban. Ez körülbelül olyan, mint az idén elfogadott LMBTQ "propaganda" elleni törvény esete. Sok ismerősöm nem ért vele egyet, de annyira nem foglalkoztatja, hogy komolyan felszólaljon ellene.
2021. dec. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18 Ostobák, bolondok, vagy csak hibázók, tévedők mindenhol vannak. Saját meggyőződésüket valló, azért harcoló emberek között is vannak, függetlenül attól, hogy melyik oldalon állnak, vagy milyen témáról van szó.

Az ilyesmit számonkérni kétélű fegyver, oda-vissza csap.

Ha felsorolnád az értékrendedet, akkor biztos tudna mindenki sorolni egy rakás túlkapást, ostoba lépést, stb. és valószínűleg te sem értenél egyet vele, mégsem határolódtál el, nem tettél semmit ellene.

2021. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!