Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan bízzunk a Fideszben,...

Hogyan bízzunk a Fideszben, hogy a választások után nem fog illegális bevándorlókat betelepíteni, amikor eddig 55 ezer+ migránst telepített be?

Figyelt kérdés

Soros pedig kereken 0-át. Orbán több mint 55 ezer illegális bevándorlót. Budapest meg a nagyvárosok tele vannak velük. Multikultúra van számos helyen, és erről egyedül a Fidesz tehet, Brüsszel ugyanis alig több mint 1 ezer bevándorlót akart hozzánk csak, Orbán volt a kapzsi.

Ezek után hogy higgyünk el bármit is abból amit mond?



2021. dec. 2. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Migráns igen, illegális migráns NEM!
2021. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
#1 Eddig az volt a baj hogy elveszik a munkát, hogy nem integrálódnak, hogy más a vallásuk, hogy majd mecseteket építenek, hogy majd elnyomják a kereszténységet stb. Most akkor ezek már nem problémák? Jöhet nyugodtan az ukrán, a török, a szíriai, semmi baj nincs vele? Mert a fidesz kommunikációjából például én nem ezt szűrtem le
2021. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Úgy, ahogy abban is bízni kell, hogy továbbra sem fognak lopni és hogy továbbra is tiszteletben tartják a demokratikus elveket, sajtószabadságot és a többit.
2021. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

2-eske.

Az illegális miriciknek nincsenek semmilyen okmányuj, magukról azt hazudnak, amit akarnak, ráadásul határsértéssel akarnak bejönni. Ez az illegális migrincs.


A harmadik országbeli jelentkezik a magyar követségen, és beutazási engedélyt kér, indokolva az okát. Személyét leellenőrizve, és indokát elfogadva kap ideiglenes tartózkodási engedélyt. Ők az itt tartózkodásuk ideje alatt elfogadják a törvényeinket és be is tartják.

2021. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem sok pártra emlékszem, ami az illegális migrációt támogatná.

Ja, várj, a fidesz pont behozott illegálisan egy papírok nélküli, elítélt miniszterelnököt. De ugye a fidesz illegális migráncsai jó illegális migráncsok :)

Meg ugye a letelepedési kötvényesek közt is voltak körözött bűnözők. De az ugye nem baj, mert Soros. Meg Brüsszel.

Egyébként szerintem a választópolgárok legalább 90%-a egyetért azzal, hogy az illegális migrációt nem kellene támogatni. Csak valahogy sok embernél bekattant, hogy nemfidesz=illegálismigrációtámogató.

2021. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
2: megnézem az ukrán vendégmunkásokat, amint mecsetet építenek ide...
2021. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Illegálist nem tudsz telepíteni.

Elérni se tudod.

Max a segélyosztáskor.

2021. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Amugy eszre vettetek, hogy minden tavasszal el lepik a városokat a románok? És minden hír portálon meg a helyi ujság cikkekben az szerepel, hogy megerőszakolt, megvert, kirabolt, megfenyegetett egy román férfi?! Meg minden tavasszal vagy a nyár elején a városokban mennek feléd csapatostól? Ezt csak én vettem észre?
2021. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj de ismerős ez az Soros 0 Orbán 55 ezer szöveg :DDDD

DE vajon honnan? Tudni akarom! Honnan ismerős? Ja tényleg, bolond zay mondta, hisz ha mond valamit bolondka akkor azt fél évig harsogják az MZP simp birkák

2021. dec. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!