Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a diktatúrában nem az elnyomást, hanem a hatalomszerzés lehetőségét látom?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Te vagy az, Viktor?
2021. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A diktatúra lehet azért is, mert valami végett az embereket le kell fogni.Mondjuk szárasság volt ,így kevés az élelem.De lehet öncélja is a diktatúrának.
2021. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

"Csak én vagyok úgy vele, hogy a diktatúrában nem az elnyomást, hanem a hatalomszerzés lehetőségét látom?"

Azt látsz benne amit akarsz.

De mikor jártál te Észak-Koreában?

2021. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
te akarsz lenni az új diktátor? nem fogja hagyni a maffia
2021. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttál te már hatalom nélküli diktatúrát? Esetleg bukottat.
2021. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen hatalom te szerencsétlen? Attól hogy nyomsz egy x-et majd, meg majmolod vezéredet, és esetleg kapsz egy kis zsák krumplit (képletesen) az már neked hatalom...? Ahhoz nagyon jó kis korrupt múlttal kell rendelkezned és jókor jó helyen kell legyél, hogy te bármiféle hatalmat kaphass...
2021. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pl legszívesebben olyan lennék, mint Virág elvtárs a tanú című filmben.
2021. dec. 3. 16:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!