Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romák újabban most az...

A romák újabban most az oltatlanok szövetségesei, ergó a Fidesz ellenségei lettek?

Figyelt kérdés

Több embertől is hallottam már, hogy azért nem fogják merni bevezetni a kötelező oltást, mert a romák úgysem oltatnák be magukat és nem lehetne velük mit kezdeni hatóságilag sem. Vannak olyan falvak, utcák, ahová a hatóságiak se mernek bemenni alapból sem, hát még ha erőszakos szándékkal mennének...

Mi lesz a Fidesszel 2022-ben ha a teljes romaság ellene fordul? Amikor eddig az összes Fideszes volt.



2021. dec. 3. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért a krumpli erősebb, mint az oltástól való félelem.
2021. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Etetni kell őket (hurka, kolbász), ahogy egy néhai barátom mondta, és akkor majd odaszavaznak, ahová kell.
2021. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 everlight ***** válasza:
Pont hogy a Romák jobban tartottak-tartanak ettől a piti vírustól.Az oltás ellenesek képviselői pont hogy nem romák.
2021. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: láttam is az oltóponton két romát, amikor ott voltam. Még azt is hallottam, hogy a kínai vakcinát kérték.
2021. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 everlight ***** válasza:
4.Az oltás ellenesek képviselői magyar emberek.
2021. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!