Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok annak a bevezetés...

Támogatnátok annak a bevezetését, hogy mindenki aki Magyarországon születik, az automatikusan magyar állampolgár legyen?

Figyelt kérdés

Az intézkedés célja a magyarság növelése lenne.


Pl. iderepülne az USÁ-ból szülni Mr. és Mrs. Smith, hogy a fiúk, Johnny már amerikai-magyar kettős állampolgár legyen, így a jövőben ők is kőnnyebben lehetnek EU-s állampolgárok.



2021. dec. 3. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

Ez egy hülyeség.

Én inkább az izraeli mintát követném.Csak és kizárólag az lehessen magyar állampolgár, aki magyar származású.Más ne.

2021. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Mr. és Mrs. Smith miért Magyarországra jönne szülni, amikor mehetne Franciaországba vagy Belgiumba vagy Írországba, ahol ugyanúgy automatikusan kapna a gyerkőc állampolgárságot?


Másrészt hajrá, lehet több lenne a magyar állampolgár, de az országban nem élnének többen. Én is magyar állampolgár vagyok, aztán évek óta csak látogatni voltam Magyarországon.

2021. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

#1

De akkor Nego, és Willy Orbán hogy lenne a válogatottad tagja, amelynek úgy szurkolsz, ha meccs van?

2021. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Támogatnám. Nem létezik olyan, hogy valaki "genetikailag magyar" a Tatárjárás, a török, meg a sok népességcsere miatt, hanem az magyar aki tud magyarul és ismeri a magyar kultúrát. Ezzel lényegében Európa USÁ-ja vagyunk.


Ha meg már bevándorlás kell a munkaerőhiány miatt, inkább amcsik jöjjenek ide, mint Közel-Keletiek. Az amcsik úgy néznek ki mint mi, és a kultúrájuk, vallásuk is hasonló.


Nagy mértékű "birth tourism" jöhetne létre olyan amerikai pároktól, akiknek szüksége van EU-s állampolgárságra és letelepedésre, így mi szolgáltathatnánk nekik ehhez az egész EU-ban a legkönnyebb utat.

2021. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom. Bár fogadni mernék, hogy nem Amerikaiak, meg hasonlók jönnének főleg, hanem Oroszok meg Kínaiak. Ugyanis Amerikából hányan akarnak Magyar állampolgárságot? Kevesen mert minek. Ellenben ilyen keleti országokból biztos akarnának, mert ez az esélyük, hogy ne a diktatórikus és/vagy lemaradozó hazájukban kelljen élni a gyereküknek.
2021. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

3#

1. vagyok.

Ki az Isten néz focit?

2021. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

#6

A vezéred kedvenc sportja.

2021. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom!
2023. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!