Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol késnek a hétvégi halálozás...

Hol késnek a hétvégi halálozási adatok? Most kozmetikázzák őket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Biztosan,hiszen órákig tart átírni a számokat...


Inkabb örülj neki, hogy nem minden napod erről szól.

2021. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan, van még olyan ember, aki még képes komolyan venni és elhinni ezeket a meghamisított adatokat? :O
2021. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
18%
senki se hiszi el, már a kérdésben is ott van hogy kozmetikázzák. a valós számok a közölt értékek 3x alsó hangon is.
2021. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy túl sokan haltak meg éjfélkor, és most azon filóznak, hogy azt még az előző héthez számolják, vagy már ehhez a héthez.

Kemény meló lehet nyilvántartani, hogy ki mibe halt meg és mikor...

2021. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Tessék, itt vannak az adatok


[link]

2021. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Előbb a konteót öntöd a tálba és utána a tejet rá vagy előbb a tejet és utána a konteót?
2021. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

#6: Touché! :-DDD

Grat. .)

2021. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan van olyan, aki várja ezeket az adatokat? Mármint pl. újságírók nyilván, de egy átlag ember mit kezd vele? És ha mondjuk tényleg "kozmetikázva van", és valójában kétszer vagy háromszor ennyi ember fertőződött meg/halt meg covidban a héten, akkor azzal az információval mit kezdenél, mármint a valós adattal, ha ez nem volna az? Szóval ha kerek perec kimondanák a közölt szám háromszorosát, hogy ennyien! Akkor azzal az infóval Te mit kezdenél? Semmit! Ezért sincs értelme annak, hogy a harmadát mondják, mert semmin nem változtat! Van 3.5-4 millió aki nincs beoltva, Ők kerülnek kórházba! Lehet ezt mondani, nem? :) Minek kellene kevesebbet mondani mint amennyi a valóság? Sőt, ha azt akarod, hogy mindenki be legyen oltva, akkor minél többet kell mondani, nem? Pánikot kell kelteni! Amiben esetleg érdemes (amiben van érdek) az elhallgatásra, az adatok megmásítására az az, hogy hány oltott kerül kórházba, hány oltott hal meg covidban! Ugye van egy ilyen állítás, miszerint "Az oltás működik". DE ilyen adatot nem is közölnek, így ezen "kozmetikázni" sem kell! Én nem tudom, hogy működik-e, voltam covidos 1 éve, 2 napig volt hőemelkedésem, ennyi, aztán megkaptam mindkét oltást, azóta nem volt tünetem, lehet voltam már azóta is. Nem kórházban dolgozok, így erre nincs rálátásom!

Paranoiás vagy! Eleve az nem normális, hogy követed ezeket az adatokat, mert mi a francnak? Mit segít ez bármit is rajtad, van egy bizonyos szám, amit ha meghaladunk, akkor bezárkózol vagy mi? Vagy izgulsz azon, hogy totálisan omoljon össze az eü, mert ettől vársz bármilyen, számodra előnyös helyzetet?

Kérdezném, ha tegyük fel az oltás működik és tényleg nem kerülnek kórházba az oltottak, de a 3.5-4 millió emberből annyian kerülnek kórházba, amit nem bírnak el nálunk a kórházak, olyan helyzetbe kerülünk, mint a románok, azért szerinted ki lesz a felelős? Az oltatlanok, a kormány oltási politikája, az egészségügyünk állapota, ennél fogva szintén a kormány, az ellenzék, az EU, kicsoda?


Csak azt nem értem, hogy tudunk ennyire hihetetlenül különbözőek lenni. Engem ami a legjobban bosszant ebben az egészben, hogy nem élhetek teljes, megszokott életet, hogy éveket vesznek el tőlem, hogy gyak. csak egy fokkal jobb a helyzetem annál, mintha be lennék zárva. Elegem van ebből a k...a maszk viselésből, a korlátozásokból, az idiótákból, akinek készpénzzel fizetek majd a blokkot nem hajlandó megfogni és a kezembe nyomni, a minden napos covid-műsorsávból a híradókban, hogy kinél milyen sz-r a helyzet és mi hol állunk. Unom! K....ra unom!!! Képzeld mennyire unja az, aki nálam idősebb, van vissza az életéből reálisan 20 élhető év és abból már elvettek hármat??? Az mennyire unja? Aki az egészségügyben dolgozik, az mennyire unja? Aki emiatt a külföldön élő rokonait, gyermekét/unokáját még karácsonykor sem tudja átölelni? Más meg arra veri, hogy hányan haltak meg a héten, mert tutira nem annyian, mint amennyit közöltek, és várja ettől a katasztrófát. Hát a f... a fületekbe! A helyzettel nem lehet mit kezdeni, a szervezetünk előbb-utóbb hozzászokik ehhez a vírushoz, ennyi bír történni, addig még sokan belefognak halni ebbe, én azt várnám, hogy mindet, az összes halálozást titkolják el és legyen végre minden úgy, ahogy régen és éljük az életünket, mert ez amit csinálunk aggodalom! Aggódni azon a helyzeten lehet, amin nem tudsz változtatni! Odázni lehet! Minél inkább elzárkózol ettől, annál hosszabb ideig tart az, hogy hozzászokunk ehhez a vírushoz! Az oltás jó! Azért is jó, mert az is egy a vírussal való érintkezési forma, egy olyan, ami állítólag nem jár veszéllyel, gyak. meg a bőrömön tapasztaltam, hogy igen, és én voltam a szélesebb ismerősi körömben is az egyedüli, mióta már van 3. oltás, azóta már nem én vagyok az egyedüli! Nincs jó út! Kevésbé rossz van.

2021. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hétvégén nem volt halálozás.
2021. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!