Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk miért nem kapnak...

Nálunk miért nem kapnak pénzbírságot az oltásbliccelők?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 6. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
1-es Kóbor János meghalt, ezek szerint az összes oltatlan már rég halott ? :D lassan 1 éve hallom, hogy itt 70-80%-os mortalitás ráta van, de valahogy ég sem akarnak az utcák elnéptelenedni meg a települések fele kihalni, miért van ez?
2021. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak Kóbor közel volt a 80-hoz, és én azt tapasztalom a környezetemben hogy aki felvette már a második oltást is, az gyengélkedik, kimarad időnként munkából, és van aki 2 hónapja oda van, közbe kiderült hogy elhallgatta a munkahelyen hogy oltatta magát, csak hogy ne piszkálják. Mindegy, mert nem az én a bajom, kínlódjon ha neki megérte a vakcina.
2021. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert a cél a jobb belátásra bírás (azaz az oltás felvétele), nem pedig a büntetés.
2021. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Semmi köze a 2 történetnek egymáshoz.


Ausztriában kötelező lesz az oltás, logikus, hogy akkor lehet büntetni, ha egy kötelező dolgot nem tesz meg valaki.

itthon egyelőre nincs erről szó, akkor mire büntetnének?


Nem mindegy, hogy valami 50 kg vagy 30 cm...

2021. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

"

Csak Kóbor közel volt a 80-hoz, és én azt tapasztalom a környezetemben hogy aki felvette már a második oltást is, az gyengélkedik, kimarad időnként munkából, és van aki 2 hónapja oda van, közbe kiderült hogy elhallgatta a munkahelyen hogy oltatta magát, csak hogy ne piszkálják. Mindegy, mert nem az én a bajom, kínlódjon ha neki megérte a vakcina."


Unalmas már a mellébeszélésetek és a bullshitetek.

2021. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

#6

Azért unalmas számotokra, mert már ti is elgondolkodtatok azon hogy ezek a buta kevés IQ-val rendelkező oltatlanok, lehet valamit mégis csak jól látnak ebben az egészben.

2021. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem bliccelek! De ilyen vakcina nem kell amit zsarolással akarnak rámkényszeríteni és a környezetemben az oltottak kerülnek táppénzre tőle.Nem vizsgálnak meg előtte és nem tudom mivel szennyezett! A jansent is felfüggesztették Szlovákiában! Azt az egy nőt már nem tudták elsikálni aki meghalt tőle! De itt is hányat tusoltak el ,mert nem a figyelt 20 percen belül halt meg? Szakértők hazudtolják meg saját magukat! Az orvostársadalom egymással szemben áll pedig ugyan azt tanulták! Hirtelen elhaláloztak akik bizonyítékkal rendelkeztek a vakcina káros hatásáról. Legutóbb Andrea noack! Túl zavaros ez! Jobb kimaradni belőle!
2021. dec. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, nálunk sem lesz ennél több a büntetés. Ezt simán kifizetem, az egészségem megér ennyit.
2021. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert demokrácia van.
2021. dec. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-estől kérdezem, hogy konkrétan mit takar az, hogy az oltott ismerőseid "odavannak már több hónapja" ?
2021. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!